Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Новий податок на автомобілі: Мінінфраструктури планує повернути дорожній збір

Фото:  FreeImages

Фото: FreeImages

Слідом за процедурою обов'язкового технічного огляду до нас може повернутися ще один пережиток минулого. На цей раз запросити українських автовласників станцювати на граблях під старий шлягер має намір Міністерство інфраструктури. Хоча насправді автомобілісти вже оплатили замовлену музику — скасований 10 років тому дорожній збір фінансисти «зашили» в акциз на вартість палива, яке тут же подорожчало. Наміри у Мінінфраструктури благі — прив'язати ставки дорожнього збору до екостандартів, тобто стимулювати продажі нових і більш екологічних автомобілів.

Але насправді чиновники намагаються «забезпечити квитком» насамперед тих, хто дорогами користується, а палива купує або мало, або не купує зовсім, тобто не бере участь у фінансуванні розвитку дорожньої інфраструктури. Йдеться про власників гибридо- та електромобілів, яких на сьогодні вже понад 25 тис. i кількість яких помітно зростає.

«Все йде до того, що з тотальним техоглядом може бути закріплений обов'язковий транспортний збір, — прокоментував ситуацію заступник голови «Координаційної ради загальнонаціонального форуму безпеки дорожнього руху» Володимир Караваєв. — Розмір планують прив'язувати до екологічності транспортних засобів».

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини