Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

По 59 тисяч щодня. За лютий на коронавірус може захворіти до мільйона українців — Кузін

Нова хвиля коронавірусу в Україні – прогнози МОЗ. Фото: МОЗ

Нова хвиля коронавірусу в Україні – прогнози МОЗ. Фото: МОЗ

Нова хвиля коронавірусу, яке вже розпочалась в Україні, вийде на свій пік приблизно в середині лютого. За оптимістичним сценарієм розвитку подій, загалом за місяць на COVID-19 може захворіти близько мільйона українців, заявив головний санлікар Ігор Кузін в інтерв’ю liga.net.

Quote«За попередніми розрахунками, представленими Радою національної безпеки та оборони, 59 тис. осіб може хворіти щоденно, сумарно близько 1 млн українців за лютий може захворіти», — наголосив Кузін.

Він уточнив, що РНБО очікує максимальні показники заражень на 20 — 25 лютого. За його словами, дві головні проблеми наших співвітчизників — небажання щеплюватися проти коронавірусу та нехтування протиепідемічними нормами. З огляду на це розвиток хвилі може відрізнятися від того, що спостерігається в країнах Європи (швидке нарощування «Омікрон»-хвилі та стрімкий її спад).

Чи буде в Україні ще один лоукдаун

Кузін запевнив, що впровадження суворого локадуну, як у 2020 році, в Україні не планується. Натомість обмеження по карантинних зонах залишатиметься чинним. Міністерство охорони здоров’я збирається впливати на владу на місцях, щоб та суворіше контролювала дотримання вимог «помаранчевої» зони.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«На жаль, те, що ми бачимо, що області доволі пасивно на неї реагують. Тобто вони побачили себе в «помаранчевій» зоні та просто очікують, поки опиняться в «червоній», — додав головний санлікар.

Контекст. За минулу добу в Україні зафіксували рекордну в 2022 році кількість заражень — більш як 20 тисяч.

Нагадаємо: цього тижня Кабмін скоротив строк дії COVID-сертифікатів до 270 днів.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини