Норвезька DNV GL відмовилася сертифікувати «Північний потік — 2»

Норвезький партнер «Північного потоку» і «Північного потоку — 2» компанія Det Norske Veritas (DNV GL) відмовилася сертифікувати газопровід через загрозу санкцій США.

Компанія відмовилася видавати газопроводу «Північний потік — 2» сертифікат відповідності, необхідний для початку його роботи. Всі заходи по перевірці трубопроводу Nord Stream 2 будуть припинені, поки санкції, введені США залишаться в силі.

Це означає, що навіть у разі добудови газопроводу сертифікацію він не отримає. Без сертифікації почати експлуатацію газопроводу буде дуже проблематично.

Telegram Logo

У листопаді компанія відмовилася сертифікувати судна, які беруть участь в будівництві з тієї ж причини.

Контекст. Санкції США вступили в дію 1 січня 2021 року зі прийняттям в Конгресі оборонного бюджету. Вони забороняють іноземним компаніям надавати послуги тестування, інспектування та сертифікацію трубопроводу. Компаніям дано 30 днів, щоб покинути проект. В іншому випадку на них будуть накладені санкції.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Крім заборони на видачу сертифікатів, санкціями заборонено страхування або перестрахування, які необхідні для завершення проекту. Також забороняється надавати послуги і засоби для технологічної модернізації або установки зварювального обладнання для судів-трубоукладачів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини