Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Сертифікатор «Північного потоку – 2» вийшов із проєкту через санкції США

Сертифікатор «Північного потоку – 2», норвезька компанія Det Norske Veritas — Germanischer Lloyd (DNV GL), вийшла з проєкту через загрозу санкцій з боку США.

Заява зроблена після того, як Держдепартамент США опублікував нове керівництво щодо закону «Про захист енергетичної безпеки Європи» (PEESA), повідомляє ria.ru.

«Відповідно до цього ми вважаємо, що діяльність DNV GL з інспектування оснащених судів, які обслуговують проєкт «Північний потік – 2», підпадає під санкції. Тому DNV GL припинила надання послуг, які можуть підпадати під дію PEESA», — заявив представник компанії.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Компанія займалася розглядом документації газопроводу та перевіркою робіт на предмет відповідності стандартам. Туди також входив моніторинг тестування і підготовки обладнання, яке використовували на суднах під час прокладки газопроводу. За підсумками інспекції, компанія повинна була видати сертифікат відповідності після задовільного завершення проєкту.

Тим часом оператор проекту будівництва газопроводу «Північний потік — 2» Nord Stream 2 AG вважає, що захищати причетні до реалізації проекту європейські компанії від потенційних американських санкцій повинні уряди країн ЄС та Єврокомісія.

Контекст. Недобудована ділянка газопроводу знаходиться в територіальних водах Данії. Згідно з правилами Датського енергетичного агентства, компанія-оператор Nord Stream 2 AG може найняти будь-яку третю сторону для надання сертифікації відповідності чинному законодавству країни.

PEESA поширює рестрикції на компанії, що надають послуги, товари або фінансування для «модернізації або установки устаткування» на суднах, які працюватимуть на проєкті «Північний потік – 2» або «Турецький потік».

«Північний потік – 2» заморожений в кінці грудня 2019, після прийняття санкцій США щодо суден, які прокладають трубу. Після цього швейцарський підрядник Allseas відразу звернув роботи на проєкті, готовність якого оцінювалася в 94%

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини