Facebook Pixel

«Укрпошта» купує банк: навіщо і яким він буде

«Укрпошта» розпочинає процес придбання банку й наразі оголосила тендер на оцінювача на сайті ProZorro.

Про це заявив керівник підприємства Ігор Смілянський на своїй сторінці у Facebook.

«Ми йшли до цього довгі чотири роки. Й от коли рішення затверджено всіма сторонами, «Укрпошта» розпочинає процес придбання банку. Він буде невеликим, без відділень або з малою їхньою кількістю (у нас своїх 11 тисяч) і, звісно, без портфеля проблемних активів».

Ігор Смілянський

Ігор Смілянський

генеральний директор «Укрпошти»

Також він додав, що зараз «Укрпошта» розглядає два-три потенційні банки для купівлі і сподівається завершити операцію впродовж п'яти-шести місяців.

Контекст. Минулого року Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт, який дозволяє «Укрпошті» надавати банківські послуги. Це пов'язано з тим, що була проблема доступу сільського населення до фінансової інфраструктури, оскільки в Ощадбанку недостатньо відділень у такій місцевості.

Раніше також повідомлялося про те, що Ощадбанк буде базовим банком із доставки пенсій пенсіонерам, які зараз отримують їх готівкою через «Укрпошту».

Подякувати 🎉