Facebook Pixel

З пошти до банку: план Пенсійного фонду щодо переведення пенсіонерів на картки

Пенсіонери почнуть отримувати пенсії в банках. Фото: УНІАН

Пенсіонери почнуть отримувати пенсії в банках. Фото: УНІАН

Ощадбанк буде базовим банком щодо доставки пенсій пенсіонерам, які зараз отримують їх готівкою через «Укрпошту».

Як розповіла заступниця начальника Головного управління Пенсійного фонду в Києві Ольга Пасічник в ефірі телеканалу «UA: Перший», згідно з планами Кабінету міністрів, частину клієнтів-пенсіонерів «Укрпошти», які там обслуговуються, примусово переведуть в банки з 1 вересня 2021 року.

Quote«У разі, якщо до певного терміну громадяни не зроблять вибір, виплата пенсій кожному з таких одержувачів з 1 вересня 2021-го здійснюватиметься через поточний рахунок в Ощадбанку, який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду, про що одержувача проінформують», — сказала вона.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабміну №277 від 29 березня 2021 року «Укрпошта» продовжуватиме доставляти пенсії тільки пенсіонерам за 80 років і маломобільним громадянам. На обслуговування в банки будуть переведені 1,7 млн пенсіонерів. Однак постанову ще будуть доопрацьовувати. Так, прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив це зробити наприкінці квітня Міністерству соціальної політики, Пенсійному фонду, Міністерству інфраструктури і «Укрпошті», для того, щоб перехід став правом українців, а не зобов'язанням.

Telegram Logo

Контекст. В Україні з 1 квітня 2021 року держава проводить перерахунок пенсій для пенсіонерів, котрі працюють (2,7 млн чоловік).

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини