Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Освіта в окупації: на Луганщині батьків зваблюють грошима, у Маріуполі – погрожують відібрати дітей

Навчання з 1 вересня в школах на окупованих територіях — що відомо. Фото: Pixabay

Навчання з 1 вересня в школах на окупованих територіях — що відомо. Фото: Pixabay

З наближенням 1 вересня окупанти посилюють заходи задля залучення українських дітей до своїх шкіл. У містах і селах захопленої росіянами Луганської області батьків мотивують віддавати дітей до підконтрольних росіянам шкіл грошима, розповів очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай.

Quote«На окупованих територіях росіяни платять за відвідування школи. Щоправда, ці гроші можна отримати, лише якщо відправити дитину до школи до 15 вересня… Пізніше – навчаєшся вже безплатно, як і в усьому світі. Однак не всі з тих, хто залишився, бажають навчатися за програмою ворога. Але 10 тисяч рублів за відсутності роботи відіграють свою роль», — написав він.

Гайдай також наголосив, що вже зовсім скоро учні 11-х класів стануть призовниками.

У Маріуполі ситуація ще гірша. У місті загарбники нічого не пропонують, натомість погрожують відібрати дітей у батьків, якщо ті не відправлять їх до російських шкіл.

Quote«У зв’язку з небажанням батьків віддавати дітей до шкіл під окупацією та намаганням долучити до онлайн-освіти в Україні окупаційна влада Маріуполя вдається до прямих погроз позбавлення батьківських прав і вилучення дітей із родин», — повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

За його словами, вчителі-запроданці розсилають батькам учнів повідомлення з попередженням про примусове вилучення дітей у разі відмови від відвідування окупаційних шкіл.

Контекст. В Україні цьогоріч батьки самостійно обиратимуть форму навчання для своїх дітей — очну, дистанційну або екстернатну.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини