Народні депутати заблокують виплату 10 млрд грн братам Суркісам із Приватбанку

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №4064 «Про внесення змін до Закону України «Про виконавче провадження» щодо особливостей виконання рішення про забезпечення позову.

«Народний депутат Камельчук зареєстрував законопроєкт №4064, який унеможливлює нахабну та протизаконну крадіжку 10 млрд грн державних коштів», — написав у себе у Facebook міністр юстиції України Денис Малюська.

За його словами, у разі ухвалення парламентом цього документа він унеможливить стягнення майже 10 млрд грн із Приватбанку на користь комапній братів Суркісів.

Telegram Logo

Раніше Денис Малюська публічно пропонував зареєструвати й підтримати у Верховній Раді законопроєкт щодо внесення змін до закону «Про виконавче провадження». Ним пропонувалося заборонити вживати заходів щодо стягнення коштів та/або звернення стягнення на майно боржника під час виконання судового рішення про забезпечення позову. Під виняток потрапляли тільки рішення в рамках накладення арешту на майно.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до державного Приватбанку на суму $350 млн (майже 10 млрд грн).

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Банк подаватиме апеляцію, проте рішення має бути виконано негайно, тобто гроші повинні бути одразу списані з рахунків банку на користь офшорних компаній Суркісів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини