Мінус 10 млрд грн. Суд виніс рішення на користь братів Суркісів у справі проти Приватбанку

Брати Суркіси. Фото: УНІАН

Брати Суркіси. Фото: УНІАН

Печерський районний суд Києва 2 вересня задовольнив позов офшорних компаній братів Суркісів до державного Приватбанку про порядок виконання рішення суду від 2017 року про зобов'язання банку обслуговувати їх депозити, заборгованість за якими позивачі оцінюють в $350 млн (близько 10 млрд грн).

Про це агентству «Інтерфакс-Україна» повідомив юридичний радник банку Андрій Пожидаєв в середу.

За його словами, банк не планує виплачувати $350 млн на користь офшорних компаній, однак останні можуть стягнути їх шляхом звернення до Національного банку.

Telegram Logo

Банк буде подавати апеляцію, але сьогоднішнє рішення підлягає негайному виконанню, тобто гроші повинні бути відразу списані з рахунків банку на користь офшорних компаній Суркісів. Банк чекає позицію Міністерства юстиції, яке має вирішити, чи буде Кабмін і яким чином виконувати рішення суду.

Позиція Приватбанку полягає в тому, що всі його зобов'язання перед компаніями Суркісів були виконані в ході конвертації їх коштів в акції банку.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Приватбанк 10 серпня звернувся до Печерського районного суду міста Києва із заявою про відвід судді Вовка С.В. від розгляду справи №757/7499/17 за позовом шести компаній-нерезидентів, пов'язаних з сім'єю Суркісів, про зобов'язання банку повернути $350 млн.

12 серпня 2020 року Приватбанк звернувся до НАБУ із заявою про вчинення кримінального злочину відносно судді Печерського районного суду м.Києва Вовка С.В. У поданій заяві банк стверджує, що визначення судді для розгляду заяви по справі № 757/7499/17 за позовом шести компаній-нерезидентів, пов'язаних з сім'єю Суркісів, здійснювалося з порушенням встановленого порядку визначення судді.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини