Найстарші банки США здійснюють ривок на ринок криптоактивів

The Bank of New York Mellon, який зберігає активи на суму $41,1 трлн від клієнтів з 35 країн, додасть до переліку послуг операції з біткоіном та іншими криптоактивами.

Керівництво The Bank of New York Mellon, заснованого в 1784 році, обговорює з клієнтами можливості переводу цифрових активів в ту ж систему, в якій зараз знаходяться більш звичні для інвесторів акції і облігації, повідомляє The Wall Street Journal.

Це великий крок для кастодіальних банків. Колись вони не поспішали безпосередньо взаємодіяти з крипто ринками через побоювання в їх нестабільності та регуляторних ризиків. Однак все зростаючий інтерес з боку інституційних інвесторів змусили традиційні кастодіальні банки змінити свою точку зору.

Telegram Logo

«Клієнти стали просити банк сприймати криптовалюти так само, як і інші активи, які він зберігає», — повідомив Роман Регельман (Roman Regelman), виконавчий директор BNY Mellon, що займається обслуговуванням активів і цифровим бізнесом.

У фінустанові сформували окрему команду, яка займеться вивченням інтеграції цифрових активів в усі напрямки діяльності організації. У банку мають намір реалізувати ініціативу протягом цього року.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Регельман вважає, що процес впровадження криптовалют в традиційну інфраструктуру Уолл-стріт завершиться через 3-5 років.

У The Wall Street Journal вважають, що у випадку з The Bank of New York Mellon можна говорити про перший епізод, коли найбільший кастодіальний банк прирівнює криптовалюти до решти активів.

До The Bank of New York Mellon послугу по зберіганню і торгівлі біткоіном і Ethereum запустила керуюча компанія Fidelity Investments. Через рік організація отримала ліцензію трасту від Департаменту фінансових послуг штату Нью-Йорк.

Американський фінансовий холдинг JPMorgan Chase підтримає торгівлю біткоіном при наявності попиту з боку клієнтів.

Також Counterpoint Global, підрозділ Morgan Stanley Investment Management, розглядає можливість інвестицій в першу криптовалюту.

Довідка. The Bank of New York Mellon — холдинг, утворений в 2007 році в результаті злиття The Bank of New York і Mellon Financial Corporation. Станом на 2019 рік розмір депозитарних активів — $37,1 трлн, розмір активів під адмініструванням — $3,5 трлн, розмір активів під управлінням — $1,911 трлн.

The Bank of New York був заснований першим мінстр фінансів США Олександром Гамільтоном 9 червня 1784 року і є найстарішим банком США, а також 20-м найстарішим у світі.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини