Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

П’ять лекцій TED, що будуть корисними для підприємців

Найпопулярніші лекції TED для бізнесменів: як керувати, планувати та бути ефективним | The Page

Найпопулярніші лекції TED для бізнесменів: як керувати, планувати та бути ефективним | The Page

Якщо ви шукаєте, що подивитися на вихідних змістовного та натхненного, лекції TED — один із найкращих варіантів. The Page пропонує добірку лекцій від бізнесменів, дизайнерів, письменників, що діляться досвідом у бізнесі та дають корисні поради з ведення власної справи.

Лекція TED: Паоло Кардіні «Забудьте про багатозадачність, спробуйте монозадачність»

Дизайнер Паоло Кардіні ставить під сумнів ефективність багатозадачності, яку вважають правильним рішенням зокрема для підприємців. Паоло наводить приклади з життя, коли багатозадачність виглядає недолугою, та доводить, що, зосереджуючись на обмеженій кількості завдань, можна досягти більш якісного результату.

Лекція TED Paolo Cardini: Forget multitasking, try monotasking

Лекція TED: Саймон Сінек «Як класні лідери надихають діяти»

Одна з найпопулярніших лекцій TED, що набрала більше 17 млн переглядів. Саймон Сінек представляє просту, але потужну модель того, як лідери надихають діяти, починаючи із золотого кола, та відповідає на запитання, чому їм це вдається. Він наводить приклади компанії Apple, Мартіна Лютера Кінга та братів Райт.

Лекція TED Simon Sinek: How great leaders inspire action

Лекція TED: Метт Мулленвіг «Чому працювати вдома корисно для бізнесу?»

CEO Automatic та співзасновник Wordpress Метт Мулленвіг розповідає, чому віддалена робота може бути більш ефективної для компанії, ніж офісна. Він дає поради, як керувати колективами, де люди перебувають на відстані одне від одного.

Лекція TED: Why working from home is good for business

Лекція TED: Памела Меєр «Як розпізнати брехню»

Авторка книги Liespotting про розпізнавання брехні Памела Меєр розповідає, як дізнатися, що людина бреше. Вона впевнена, що щонайменше 10 разів на день кожному з нас кажуть неправду. Памела ділиться навичками, що допомагає розпізнавати такі випадки — незамінне вміння для кожного керівника (а також його підлеглих). Лекція містить контент для дорослих.

Лекція TED Pamela Meyer: How to spot a liar

Лекція TED: Кнут Хаанаес «Дві причини, що ведуть компанії до краху та як їх уникнути»

Бізнес-стратег Кнут Хаанаес ділиться думками про те, як знайти баланс між удосконаленням того, що ми вже знаємо, та дослідженням абсолютно нових ідей, і пояснює, як уникнути двох основних стратегічних пасток, що призводять до банкрутування.

Лекція TED Knut Haanaes: Two reasons companies fail and how to avoid them

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини