Facebook Pixel

8 фільмів про бізнес: історії відомих брендів та проєктів на межі закону

Життя

Топ фільмів про бізнес та підприємців | The Page

Топ фільмів про бізнес та підприємців | The Page

The Page пропонує 8 кінострічок про бізнесменів, що ви могли пропустити. Якщо ви вже подивилися «Вовка з Уолл-Стріт», «Соціальну мережу» та «Фірму», звертаємо увагу на не менш захоплюючі стрічки. Серед них історії створення світових брендів «Засновник», «Дуель братів. Історія Adidas та Puma», а також фільм про успіх винахідливої підприємиці «Джой» та кмітливого підлітка «Тінейджер на мільярд».

Межа ризику / Margin call

Постер до фільму «Межа ризику», 2011

Постер до фільму «Межа ризику», 2011

Драма, триллер, 2011

2008 року топ-менеджер банку отримує шокуючий прогноз найближчого майбутнього: криза уже зовсім: поруч, компанія втратить все і це неминуче. Протягом ночі керівництво банку поступово дізнається про цю новину та збирає команду, яка емоційно обговорює проблему. Хтось рятує свою репутацію, хтось печеться про репутацію банку, а декому важливий тільки власний капітал.


Гра на пониження / The big short

Драма, комедія, 2015

Ще один фільм про кризу 2008 року. Проте тут підприємливий чоловік дізнається про проблему заздалегідь та намагається на цьому заробити. Його секрет на залишається таємницею, дехто також захоче цим скористатися. Що чекає на героїв: статус мільярдера чи в’язниця?


Засновник / The founder

Постер до фільму «Засновник», 2016

Постер до фільму «Засновник», 2016

Байопік, 2016

Історія бізнесмена Рея Крока, що перетворив забігайлівку McDonalds на успішну мережу ресторанів фаст-фуду. Рей встиг перепробувати багато професій та на момент зустрічі з братами МакДональдс працював комівояжером. Приклад того, як підприємець подолав нерішучість та скептицизм власників ресторану, та як ризикнув власними заощадженнями, щоб довести свою правоту.


Операція «Колібрі» / The hummingbird project

Триллер, 2018

Двоє братів вигадали дуже ризикований, проте амбітний бізнес-проєкт: завдяки швидкісному інтернету раніше всіх дізнаватися про біржові котирування. Проте на заваді їхнього плану може стати інша людина, що також не проти заробити.


Джой / Joy

Трагікомедія, 2015

Засновано на реальній історії підприємниці Джой Магано, яка створила швабру, що сама віджимається. Фільм розповідає про шлях до успіху цієї талановитої жінки, яка стикається з шахраями, потенційними інвесторами та партнерами. Врешті вона стає відомою вінахідницею, що підтримує інших стартаперів.


Тінейджер на мільярд, або Секрет Топа / Top Secret: Wai roon pun lan / The Billionaire

Постер до фільму «Тінейджер на мільярд», 2011

Постер до фільму «Тінейджер на мільярд», 2011

Байопік, 2011

Реальна історія тайського тінейджера Топа, що в 16 років заробив свій перший капітал на онлайн-іграх. У 17 він вирішив відкрити новий бізнес. Що чекає хлопця на шляху до його мільярда, в чому його секрет, глядачі дізнаються не одразу.


Дуель братів. Історія Adidas та Puma / Duell der Brüder — Die Geschichte von Adidas und Puma

Постер до фільму «Дуель братів. Історія Adidas та Puma», 2016

Постер до фільму «Дуель братів. Історія Adidas та Puma», 2016

Байопік, 2016

Майбутні засновники двох найвідоміших компаній-виробників спортивного взуття брати Адольф і Рудольф Дасслери працювали на батьківському підприємстві. Але ж сімейний бізнес має свої недоліки. Успіх компанії спричиняє конфлікт двох братів: їх погляди на ведення справи відрізняються і призводять до скандалів, судових позовів та створенню Adidas і Puma.


Чистка до блиску / Sunshine cleaning

Постер до фільму «Чистка до блиску», 2008

Постер до фільму «Чистка до блиску», 2008

Драма і комедія, 2008

Дві сестри, яким потрібний заробіток, вирішують відкрити незвичайний бізнес — клінінгове агентство по прибиранню місць злочину. Ніша порожня, бо ніхто не хоче братися за таку брудну роботу. Сестрам вдається вдало побудувати свій бізнес і зібрати кошти на навчання сина однієї з них.

Що допоможе краще долати стрес: розповідає біологиня Дарка Озерна Здоров'я

Що допоможе краще долати стрес: розповідає біологиня Дарка Озерна

Доступний кожному. Як інклюзія стала для українського бізнесу необхідністю Життя

Доступний кожному. Як інклюзія стала для українського бізнесу необхідністю

Суп, пиріг та лазанья: 5 смачних страв із гарбуза Життя

Суп, пиріг та лазанья: 5 смачних страв із гарбуза