Facebook Pixel

Топ-5 очищувачів повітря: який обрати

Життя

В останні кілька тижнів у Києві спостерігається задимлення через торф'яні пожежі. Однією з найкращих рекомендацій щодо захисту здоров'я в такій ситуації є наявність у будинку очисника повітря. The Page обрало найкращі варіанти девайсів.

Фото: Sharon McCutcheon / Unsplash

Фото: Sharon McCutcheon / Unsplash

Найкрасивіший: очищувач повітря Dyson

Очисник повітря Dyson. Фото: Dyson

Очисник повітря Dyson. Фото: Dyson

Очищувач Dyson виглядає як арт-об'єкт. Водночас він ще й багатофункціональний: розпізнає і вловлює мікроскопічні частинки і газоподібні речовини, визначає рівень забруднення, взимку обігріває, влітку охолоджує. Плюс він тихий, що підтверджує сертифікат Quiet Mark. І ще одна дизайнерська штучка: пульт управління прикріплюється до корпусу за допомогою магніту.

Найбільший вибір: очищувачі повітря Toshiba

Очисник повітря Toshiba. Фото: Toshiba

Очисник повітря Toshiba. Фото: Toshiba

У Toshiba — найбільший вибір очищувачів повітря на будь-який гаманець. Всі вони з фірмовими фільтрами: марка відома триступінчастою фільтрацією, завдяки якій прилади очищують повітря не тільки від пилу й диму, але й від пилових кліщів, бактерій і вірусів. Також очищувачі Toshiba поглинають найдрібніший пилок і допомагають впоратися з сезонною алергією.

Найінтелектуальніший: очищувач повітря Philips

Очисник повітря Philips. Фото: Philips

Очисник повітря Philips. Фото: Philips

У цього очищувача — чотири автоматичних режими (стандартний, усунення запаху, усунення газу, усунення алергенів) та інтелектуальний датчик, який уловлює будь-які зміни у повітрі і настроює режим і швидкість. Він видаляє пил, пилок, бактерії, віруси. Ще тут є спеціальний датчик, що виявляє шкідливі гази і виводить на дисплей рівень їх концентрації. У цього приладу Philips є кольорове кільце; воно демонструє якість повітря (наприклад, синій — найкраща, а червоний — найгірша). Також очищувачем можна керувати онлайн за допомогою мобільного застосунку.

Наймобільніший: очищувач повітря Xiaomi

Очищувач повітря Xiaomi. Фото: Xiaomi

Очищувач повітря Xiaomi. Фото: Xiaomi

Очищувач Xiaomi Midrive фільтрує повітря в автомобілі, затримуючи пил, дим і пилок. Датчики пилу моніторять якість повітря і прилад сам налаштовується на найбільш економний режим. Управляється за допомогою мобільного застосунку, який виводить на екран смартфона показники якості повітря в салоні і сигналізує про необхідність замінити фільтр. Розміри: 16,4 на 5 см. Xiaomi Midrive також можна використовувати в маленьких приміщеннях.

Найбільш wellness: очищувачі повітря Levoit

Очисник повітря Levoit. Фото: Levoit

Очисник повітря Levoit. Фото: Levoit

Levoit називає себе wellness-маркою. Тут роблять прилади, які створюють атмосферу в домі. Очищувачи Levoit фільтрують дим, забруднення, летючі органічні речовини. Усувають неприємні запахи, тютюновий дим і запахи після приготування їжі. Видаляють пилових кліщів, спори цвілі, бактерії і пилок. Всі очищувачи мають потрійний фільтр. Вони негучні та безпечні для домашніх тварин.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі