Топ-5 очищувачів повітря

Стиль життя

Найкориснішою річчю на карантині виявився очищувач повітря. Треба сидіти вдома, тож зайвий раз на вулицю не вийдеш і водночас вікна не завжди відкриєш. The Page обрало найкращі варіанти.

Фото: Sharon McCutcheon / Unsplash

Фото: Sharon McCutcheon / Unsplash

  • Найкрасивіший: Dyson
Фото: Dyson

Фото: Dyson

Очищувач Dyson виглядає як арт-об'єкт. Водночас він ще й багатофункціональний: розпізнає і вловлює мікроскопічні частинки і газоподібні речовини, визначає рівень забруднення, взимку обігріває, влітку охолоджує. Плюс він тихий, що підтверджує сертифікат Quiet Mark. І ще одна дизайнерська штучка: пульт управління прикріплюється до корпусу за допомогою магніту.

  • Найбільший вибір: Toshiba
Telegram Logo
Фото: Toshiba

Фото: Toshiba

У Toshiba — найбільший вибір очищувачів повітря на будь-який гаманець; ціни стартують від 3000 грн. Всі вони з фірмовими фільтрами: марка відома триступінчастою фільтрацією, завдяки якій прилади очищують повітря не тільки від пилу й диму, але й від пилових кліщів, бактерій і вірусів. Також очищувачі Toshiba поглинають найдрібніший пилок і допомагають впоратися з сезонною алергією.

  • Найінтелектуальніший: Philips
Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!
Фото: Philips

Фото: Philips

У цього очищувача — чотири автоматичних режими (стандартний, усунення запаху, усунення газу, усунення алергенів) та інтелектуальний датчик, який уловлює будь-які зміни у повітрі і настроює режим і швидкість. Він видаляє пил, пилок, бактерії, віруси. Ще тут є спеціальний датчик, що виявляє шкідливі гази і виводить на дисплей рівень їх концентрації. У цього приладу Philips є кольорове кільце; воно демонструє якість повітря (наприклад, синій — найкраща, а червоний — найгірша). Також очищувачем можна керувати онлайн за допомогою мобільного застосунку.

  • Наймобільніший: Xiaomi
Фото: Xiaomi

Фото: Xiaomi

Очищувач Xiaomi Midrive фільтрує повітря в автомобілі, затримуючи пил, дим і пилок. Датчики пилу моніторять якість повітря і прилад сам налаштовується на найбільш економний режим. Управляється за допомогою мобільного застосунку, який виводить на екран смартфона показники якості повітря в салоні і сигналізує про необхідність замінити фільтр. Розміри: 16,4 на 5 см. Xiaomi Midrive також можна використовувати в маленьких приміщеннях.

  • Найбільш wellness: Levoit
Фото: Levoit

Фото: Levoit

Levoit називає себе wellness-маркою. Тут роблять прилади, які створюють атмосферу в домі. Очищувачи Levoit фільтрують дим, забруднення, летючі органічні речовини. Усувають неприємні запахи, тютюновий дим і запахи після приготування їжі. Видаляють пилових кліщів, спори цвілі, бактерії і пилок. Всі очищувачи мають потрійний фільтр. Вони негучні та безпечні для домашніх тварин.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Топ-5 автомобілів у подарунок для чоловіків Стиль життя

Топ-5 автомобілів у подарунок для чоловіків

Час купувати в Україні: ювелірні прикраси та швейцарські годинники стали доступнішими Стиль життя

Час купувати в Україні: ювелірні прикраси та швейцарські годинники стали доступнішими

Що подарувати на Новий рік. 10 ідей від українських марок Стиль життя

Що подарувати на Новий рік. 10 ідей від українських марок