Кожен третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки — свято, яке популяризує українську культуру. приєднується до ініціативи. Ми не тільки самі одягаємо вишиванки, але й здаємо точки, де можна знайти найцікавіші зразки.
- Найбільший вибір вишиванок
Etnodim — місце, де можна знайти будь-яку вишиванку: дитячу, чоловічу, жіночу. Вони різних стилів і фасонів, починаючи від білих з класичним візерунком і закінчуючи різнокольоровими зі стилізованим орнаментом. А ще тут великий вибір вишитих суконь, зокрема моделі, створені в рамках конкурсу молодих дизайнерів. Ще є набори для тих, хто хоче зробити вишиванку своїми руками, — до них входять нитки, голки, п'яльця і сама сорочка з нанесеним на неї візерунком.
Ціни: від 1056 грн. до 6384 грн.
- Найзірковіші вишиванки
Вишиванка Vita Kin є, напевно, у кожної зіркової модниці. Їх носять Анна Делло Руссо, Флоренс Уелч, Демі Мур, Діта фон Тіз. Кожна річ шиється в київському ательє дизайнера — тут пишаються тим, що приділяють увагу кожній дрібній деталі. Марка натхненна українською культурною спадщиною.
Ціни: від $1250 до $2400
- Різні вишиванки
Юлія Магдич родом зі Львова. Її бабуся ткала полотно, мама вишивала, а на свята вдома одягали вишиванки. Сімейні традиції надихнули дизайнера на створення бренду Yuliya Magdych. Тут можна знайти найнесподіваніші варіанти вишиванок: у вигляді жупана, пальта, плаща, комбінезона, сарафана, туніки та кімоно.
Ціни: від $800 до $2420
- Найтепліші вишиванки
У Rito — не вишиванки, а вив'язанки. Ця українська марка — майстер трикотажу. Тут в'яжуть найкрасивіші вишиванки з класичним і сучасним візерунками. Є джемпери та сукні.
Ціни: від 1950 грн. до 3900 грн.
- Найнезвичайніші вишиванки
«Чорні вишиванки» від Tasha Oro — це не одяг, а прикраси. Дизайнер Наталя Єгорова робить їх з переробленої гуми, що дуже sustainable і в дусі часу. Носити їх можна поверх майок, футболок, сорочок, суконь.
Ціна: за запитом