Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Знищили будівлю, але театр житиме: Маріупольський драмтеатр переїде до Ужгорода

Стиль життя

Попри знищення російськими окупантами будівлі Маріупольського драматичного театру, його колектив продовжить працювати. Маріупольська трупа виступатиме у музично-драматичному театрі в Ужгороді.

Про це повідомив очільник Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко у своєму телеграм-каналі.

Quote«Розкиданий по всій країні та по закордонах колектив маріупольського театру, переживши блокаду та знищення міста, тепер має свій тимчасовий прихисток», – написав він.

Кириленко додав, що митці зможуть виступати на сцені Ужгорода стільки, скільки це буде необхідно. Він також подякував своєму закарпатському колезі Віктору Микиті та ужгородським театралам за підтримку театралів Маріуполя.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Взаємодопомога серед українців навіть найвіддаленіших регіонів – це те, що завжди нас рятуватиме, і чого ніколи не збагне росія. Разом ми збережемо нашу культуру і неодмінно повернемо свій театр додому!», – наголосив голова Донецької ОВА

16 березня окупанти скинули надпотужну бомбу на Драмтеатр у Маріуполі, під яким ховалися сотні людей, зокрема й діти. Маріупольська міська рада повідомила, що внаслідок бомбардування загинуло близько 300 людей.

Водночас, за даними журналістів Associated Press, напад росіян на Драмтеатр міг бути набагато смертоноснішим і призвести до загибелі 600 людей.

Підписуйтесь на нас в Google News!

Зображення на обкладинці: Facebook/Pavlokyrylenko.donoda

Коментарі

Окупанти вивезли оригінали картин Куїнджі та Айвазовського з музеїв Маріуполя

Картину Марії Примаченко продали на благодійному аукціоні за $500 тис.

Культурні санкції проти РФ: як росіяни залишилися без кіно, футболу та Стівена Кінга