Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Параду немає, зате є карнавал». Як окупанти «святкують» 9 Травня в Маріуполі

Як окупанти «святкують» 9 Травня в Маріуполі. Фото: t.me/andriyshTime

Як окупанти «святкують» 9 Травня в Маріуполі. Фото: t.me/andriyshTime

Російські окупанти замість параду до 9 Травня розгорнули в Маріуполі 300-метрову георгіївську стрічку та запалили «вічний вогонь». Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у своєму Telegram-каналі.

Андрющенко розповів, що ватажок бойовиків «ДНР» Денис Пушилін та інші окупанти розтягнули в центрі міста 300-метрову георгієвську стрічку, для несення якої привезли людей із Новоазовська та Донецька.

Quote«Переважно росіяни. Вибірково залучили людей похилого віку з Маріуполя. Ажіотажу та радощів на вулиці за ходом колони особливо не помічено. Людей заманюють на площу обіцянками польової кухні та додаткових наборів харчів», — написав радник мера міста.

Зараз у місті залишаються 150 тисяч людей, зазначив Андрющенко.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Нині в Маріуполі багато людей на вулицях — це можна бачити на кадрах. І це зрозуміло: люди не живуть у будинках, а на вулиці тепло, і люди вважають за краще залишатися на вулиці. Тому створюється ілюзія чисельності. Учора на будинках розклеїли оголошення, що їм треба прийти в центр – це додаткова їжа, гуманітарна допомога. Тому люди «стікаються» – а що їм ще залишається з огляду на складнощі отримання їжі та води», — розповів радник мера.

Також окупанти нібито доправили до Маріуполя «вічний вогонь» із Москви.

Коментарі

Всі новини