Facebook Pixel

Вишиванка як бренд України. Історія успіху дизайнерки Юлії Магдич, яка одягає голлівудських зірок

Мода

Львів’янка Юлія Магдич — юристка за фахом — одного дня кардинально змінила своє життя. Вона вирішила створити модний бренд українських вишиванок. І справа виявилася настільки вдалою, що тепер сукні від української дизайнерки стали всесвітньо відомими.

Магдич називають однією з найстильніших українських дизайнерок. Розкішні вишиванки від Yuliya Magdych носять українські зірки: Тіна Кароль, Джамала, Ольга Сумська. Ба більше, всесвітньо відомі модниці Келлі Осборн, Кетрін Зета-Джонс теж ходять у її вишиванках. А французька співачка Патрісія Каас навіть особисто завітала до бутика Юлії Магдич у Києві, щоб придбати собі українську сукню.

Вишиванка від Юлії Магдич. Фото: Yuliya Magdych

Вишиванка від Юлії Магдич. Фото: Yuliya Magdych

Історія бренду почалася за часів Революції гідності, коли про Україну говорили в усьому світі. Тоді Юлія Магдич, юристка-міжнародниця за освітою, не маючи жодного досвіду у швейному виробництві, взялася за виготовлення дизайнерських вишиванок. Справа була ризикованою, але Юлія вклала в неї всю душу і трохи грошей. Початкова сума склала $2,5 — 3 тис. Любов до народних традицій і художній смак Юлії дали свої плоди — тепер бренд українських вишиванок є всесвітньо відомим.

Наразі в дизайнерки власне виробництво. Головний хіт — сукні зі знаменитими братчиками (або, як ще називають ці квіти, фіалками). Саме таку сукню вибрала для свого виступу в Україні Патрісія Каас.

Справжня біда — підробки дизайнерських вишиванок. В Україні сукні Yuliya Magdych підробляють приблизно 60 компаній. За кордоном фейкові вишиванки шиють у Кувейті, Катарі, Індії, США. Копіюють швидко, але неякісно й невміло.

Вартість знаменитих вишиванок чимала, адже це ексклюзивні речі. Найдешевші — $280; найдорожчі — $5 тис. Деякі прихильники бренду за кордоном збирають цілі колекції українських суконь. Наприклад, принцеси Кувейту, Бахрейну, Саудівської Аравії. Українські вишиванки нагадують їм національні візерунки їхньої батьківщини.

«Ми можемо контролювати більше, ніж здається, особливо при стресі та тиску ззовні», – Сергій Ноздрачов Здоров'я

«Ми можемо контролювати більше, ніж здається, особливо при стресі та тиску ззовні», – Сергій Ноздрачов

Перевірити ліміти: навіщо альпіністка Антоніна Самойлова вирушила в небезпечну експедицію Життя

Перевірити ліміти: навіщо альпіністка Антоніна Самойлова вирушила в небезпечну експедицію

Що допоможе краще долати стрес: розповідає біологиня Дарка Озерна Здоров'я

Що допоможе краще долати стрес: розповідає біологиня Дарка Озерна