Facebook Pixel

Відмінна новина: 10% знижки на стильні срібні печатки та інші прикраси від магазину «Онікс»

Мода

Автор
Стильні срібні печатки «Онікс» зі знижкою до 25%. Фото: «Онікс»

Стильні срібні печатки «Онікс» зі знижкою до 25%. Фото: «Онікс»

Срібна каблучка

Ювелірні прикраси — важливі складові сучасних образів. Це не тільки стосується жінок, а й чоловіків. Грамотно підібрані аксесуари допомагають розставити акценти, зробити гармонійним наряд і продемонструвати бездоганний смак.

Як вибрати прикраси й створити стильний образ?

«Онікс» знається на цих тонкощах і дасть рекомендації як підібрати срібні печатки, щоб ви не стали жертвою модного вироку. А ще саме діє акція: -10% на всі,- 15% — на 2 речі, -25% — на 3 прикраси. Чудова пропозиція, щоб зробити весняний лук 2021 максимально стильним. Тільки постарайтеся врахувати наступні рекомендації під час вибору.

  • Ювелірний виріб має бути підібраний під привід

Зібралися на пікнік і наділи печатку з великими вставками. Прийшли на ділову зустріч, а на руці красується прикраса у формі черепа. Погодьтеся, безглузда ситуація.

Коли підбираєте аксесуари, чітко визначтеся, куди будете їх носити. Якщо бажаєте, зверніть увагу на універсальну модель. В її декорі немає зайвих елементів, максимум дрібна вставка. Це дозволить носити печатку в офіс і вона буде доречною під час зустрічі з друзями. Пікнік, заняття спортом та інші активності — краще залишити виріб вдома, щоб не пошкодити або не втратити.

  • Носіть срібні прикраси правильно

Безіменний палець на лівій або правій руці (все залежить від традицій) призначений виключно для обручки. Якщо ви не перебуваєте в шлюбі й носите тут прикрасу, це не зовсім правильне рішення. Вас можуть неправильно зрозуміти.

  • Поєднання з іншими аксесуарами

Між усіма елементами в образі повинна бути гармонія. Всі аксесуари доповнюють один одного. Стилістика, дорогоцінний метал, різні декоративні елементи — ці пункти заслуговують на особливу увагу. Якщо підбираєте печатку, погляньте на схожі запонки й затиск для краватки. Також заслуговує уваги браслет або ланцюжок.

  • Помірна кількість прикрас

Печатка й обручка — ідеальний тандем. Одну прикрасу носите на одній руці, а іншу — на протилежній. Виходить така гармонія.

Що стосується інших аксесуарів, потрібно бути обережніше. Не варто демонструвати відразу всю ювелірну колекцію, щоб вразити оточуючих. Хоча ви їх здивуєте своїм поганим смаком, так що намагайтеся уникати подібних ситуацій.

Якщо так розібратися, ці правила зовсім не складні. Просто потрібно проявити трохи уважності й вийде створити ідеальний образ, а «Онікс» завжди допоможе.

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу Життя

Топ-7 ґаджетів для спорту та фітнесу

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі Життя

Як золота рибка. Закордонні тури для українців подорожчали вдвічі