Facebook Pixel

Фільм тижня: супергеройський бойовик «Бетмен»

Життя

12 травня в українських кінотеатрах стартував прокат кримінального бойовика режисера Метта Рівза «Бетмен». Прем'єра фільму в Україні мала відбутися ще 3 березня, однак через повномасштабне вторгнення РФ її довелося відкласти.

Стрічка є перезавантаженням історії про однойменного супергероя — Бетмена. Цього разу творці фільму вирішили зосередитися на детективних здібностях Брюса Вейна і взяли за основу сценарію оригінальні комікси DC 1970-х років.

За сюжетом, минуло майже два роки, відколи Бетмен з'явився на вулицях Ґотема. Одного дня він натрапляє на загадкового вбивцю, який переслідує ґотемську еліту. Розслідування приводить Вейна в самісіньке пекло злочинного світу, на дно Ґотем-сіті. Тепер йому доведеться знайти надійних союзників, відновити справедливість у місті та викрити злочинця.

«Бетмен» є перезавантаженням історії про однойменного супергероя. Фото: Planeta Kino

«Бетмен» є перезавантаженням історії про однойменного супергероя. Фото: Planeta Kino

Розробляти фільм розпочали ще у 2013 році. Спершу на роль Бетмена запросили Бена Аффлека, однак згодом він вибув з проєкту. Зрештою головну роль у стрічці зіграв Роберт Паттінсон. Також на екрані з'являться Зої Кравіц, Колін Фаррелл, Пол Дано, Енді Серкіс та інші.

Зображення на обкладинці: Planeta Kino

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні Життя

Фільми, серіали та TV: топ-7 найкращих онлайн-кінотеатрів в Україні

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2» Життя

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2»

10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися Життя

10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися