Facebook Pixel

Фільм тижня: завершення трилогії з Томом Голландом «Людина-павук: Додому шляху нема»

Життя

15 грудня в Україні стартує показ 27-го фільму кіновсесвіту Marvel «Людина-павук: Додому шляху немає». Стрічка закінчує трилогію фільмів про «дружнього сусіда»: «Людина-павук: Повернення додому» (2017) та «Людина-павук: Далеко від дому» (2019).

За сюжетом, світ дізнався, хто ховається під маскою людини-павука. Пітер Паркер більше не в змозі поєднувати звичайне життя та супергеройські обов'язки. Щоб повернути все назад, він звертається за допомогою до Доктора Стренджа, однак, як завжди, щось іде не за планом.

Головних героїв у стрічці зіграють Том Голланд, Зендая, Джейкоб Баталон та Бенедикт Камбербетч. До своїх ролей також повернуться актори попередніх фільмів про людину-павука з Тобі Магвайром та Ендрю Гарфілдом: Джеймі Фокс, Віллем Дефо, Альфред Моліна, Джонатан Кімбл Сіммонс та інші.

«Людина-павук: Додому шляху нема»: коли вийде у прокат. Фото: Getty Images

«Людина-павук: Додому шляху нема»: коли вийде у прокат. Фото: Getty Images

Прокат стрічки в США запланований на 17 грудня. Раніше він був призначений для випуску 16 липня 2021 року, але був перенесений на 5 листопада через пандемію COVID-19, перш ніж отримав теперішню дату виходу.

Зображення на обкладинці: Getty Images

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2» Життя

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2»

Фільм тижня: супергеройський бойовик «Бетмен» Життя

Фільм тижня: супергеройський бойовик «Бетмен»

10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися Життя

10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися