Facebook Pixel

Як виростити метрові троянди

Дизайн

Довгі троянди користуються досить великою популярністю. Під визначення «довгі» підходять метрові троянди та вищі різновиди. Вони чудово поєднуються з іншими елементами декору: стрічками, кульками, перлинними нитками та флористичним матеріалом.

Якими бувають довгі троянди

Сорти великих розмірів отримують англійську приставку Ultimate. Вони можуть бути різних кольорів і розмірів. Замовити метрові троянди найпростіше у великих інтернет-магазинах.

rozy1.png

Ці пишні красуні підходять для великих свят, ювілеїв та особливих випадків. Цікаво, що до своїх розмірів вони виростають абсолютно природним шляхом. У процесі вирощування не використовуються добавки, стимулятори чи гормони росту.

Telegram Logo

Як доглядати за довгими трояндами

Правила догляду за букетами троянд трохи відрізняються від стандартних. Необхідно дотримуватися кількох простих правил:

  • поливайте квіти кожні 2 дні;
  • вносьте комплекс рідких мінеральних добрив;
  • періодично укорочуйте стебло;
  • не ставте букет поруч з опалювальними приладами.

Як оформити гарний букет

rozy2.jpeg

Замовити букет метрових троянд можна різних форм і розмірів. Вони бувають спіральними, односторонніми та круглими.

  • Для круглого букета флористам потрібні троянди 25 штук або більше. У центрі встановлюють троянди з довгими стеблами, а з обох боків ставлять низькі різновиди. Ніжки квітів не мають перетинатися одне з одним.
  • Односторонніми букетами прикрашають приміщення та закріплюють композицію на стінах. У центрі ставлять троянди середньої довжини, а попереду троянди з короткими стеблами. Деякі флористи також додають декоративні елементи.
  • Для спірального букета краще замовити троянди з різними відтінками пелюсток. В ідеалі маленькі квіти огинають центральне велике стебло.

Сьогодні не варто хвилюватися, де купити метрові троянди. В інтернет-магазині Flowers.ua можна знайти квіти на будь-який смак і гаманець.

Коментарі

Як прикрасити яйця на Великдень. 10 оригінальних ідей

Великодній декор. Як прикрасити будинок

Виставка Дар'ї Іващенко The Taste: кінестетика та японська філософія