Facebook Pixel

Журі обрало переможця міжнародної премії Future Generation Art Prize 2021

Життя

Журі обрало переможців міжнародної премії для художників віком до 35 років Future Generation Art Prize 2021. Володарем головної нагороди став Азіз Хазара (Афганістан).

Він отримає премію в розмірі $100 тис., з яких $40 тисяч – на створення нових робіт як інвестицію в його художню практику. Перемогу Азізу журі присудило одностайно.

Робота Азіза Хазара. Фото: PinchukArtCentre

Робота Азіза Хазара. Фото: PinchukArtCentre

«У певному сенсі ця робота визначає не лише орієнтовану на майбутнє тенденцію в мистецтві, але й занепокоєння долею наступних поколінь, яке поділяють багато художників, що беруть участь у Future Generation Prize цього року. Звертаючись до кіно, перформансу та звуку, «Дугове відлуння» являє собою дивовижний монумент стійкості та надії в проєкції місцевості, яка впродовж багатьох поколінь залишалася під тиском різних невдалих правлінь. Водночас ця робота показує, як художники й далі вигадують складні незалежні способи існування навіть на тлі конфліктів, які видаються нескінченними», — прокоментували своє рішення експерти.

Спеціальні премії на загальну суму $20 тис. отримали також Агата Інгарден (Польща), Міре Лі (Південна Корея) та Педро Невес Маркес (Португалія).

Роботи всіх номінантів невдовзі представлять на груповій виставці «Future Generation Art Prize 2021 @ Venice» у Scuola Grande della Misericordia (Венеція, Італія). А до 27 лютого 2022 року їх можна побачити в PinchukArtCentre.

Зображення на обкладинці: Unsplash

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2» Життя

Disney показала перший трейлер фільму «Аватар 2»

Фільм тижня: супергеройський бойовик «Бетмен» Життя

Фільм тижня: супергеройський бойовик «Бетмен»

10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися Життя

10 сучасних українських фільмів, які варто подивитися