Facebook Pixel

Прощавай, Mi: Xiaomi відмовиться від свого головного бренду

Xiaomi відмовилася від бренду Mi: як називатимуться наступні продукти. Фото: Flickr

Xiaomi відмовилася від бренду Mi: як називатимуться наступні продукти. Фото: Flickr

Через десять років після випуску першого смартфона під брендом Mi китайська компанія Xiaomi оголосила про великі зміни. З третього кварталу 2021 року вона прибере слово «Mi» з назв своїх продуктів і відповідно відмовиться від цього бренду. А от лінійка Redmi існуватиме й надалі.

Як пояснили в пресслужбі компанії, це рішення має на меті «уніфікувати бренд на глобальному рівні та зменшити розрив у сприйнятті між брендом і його продуктами». У Xiaomi зазначили, що для реалізації запланованого в усіх регіонах знадобиться певний час.

Бренд Mi для Xiaomi є не тільки основним, але й із січня 2019 року єдиним. До того компанія ділила свої пристрої на серії Mi та Redmi. На початку 2019-го вона виокремила Redmi в самостійну компанію, залишивши собі лише Mi.

Telegram Logo

Ба більше, Mi була найпершою лінійкою Xiaomi: компанію було засновано у 2010 році, а її перший смартфон побачив світ у серпні 2011-го й отримав назву Mi 1.

Серія Xiaomi Mi впродовж декількох років складалася винятково зі смартфонів. Однак наразі Xiaomi відома тим, що виробляє гігантський перелік споживчих пристроїв. У компанії багато дочірніх фірм, які випускають, наприклад, дитячі іграшки-конструктори, камери, пральні машини, кухонну техніку, зубні щітки й навіть туалетний папір із бамбука. Цей підхід позначився й на лінійці Mi. Зараз логотип цього бренду можна знайти на смарт-ТВ Xiaomi, її фітнес-трекерах, планшетних комп'ютерах і цілій низці інших пристроїв, які можна придбати по всьому світу. Відмова компанії від бренду Mi торкнеться кожного нового пристрою цієї серії.

Видання CNews зазначає: поки що невідомо, як зміняться назви пристроїв Xiaomi. Наприклад, її флагман 2021 модельного року має назву Mi 11, а через нововведення новий смартфон може називатися просто «12». Чи торкнеться перейменування фірмової прошивки Xiaomi — MIUI, теж незрозуміло.

Додатково. Першим смартфоном Xiaomi без бренду Mi став інноваційний Xiaomi Mix 4, який представили 10 серпня.

Раніше компанія підтвердила, що фізичні магазини Mi також змінять назву на Xiaomi.

Коментарі

Всі новини