Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Щоб був інтернет, коли немає світла. Мінцифри передало провайдерам батареї: які регіони отримали

Інтернет під час відключення світла: провайдери отримали 172 батареї SBL. Фото: Pixabay

Інтернет під час відключення світла: провайдери отримали 172 батареї SBL. Фото: Pixabay

У тисяч українців не зникатиме інтернет під час відключень електроенергії. Задля цього Мінцифри передало кільком десяткам провайдерів по всій Україні 172 батареї SBL.

Quote«Тисячі українців матимуть інтернет протягом 10 — 12 годин після відключень світла. Мінцифри спільно з eQualitie передали провайдерам 172 батареї SBL. Це допоможе їм живити інтернет-мережі, поки немає електрики, а людям — бути на зв’язку з рідними та знати останні новини», — йдеться в повідомленні.

За даними міністерства, нині найскладніша ситуація з інтернетом зафіксована в Харківській, Донецькій, Київській, Житомирській, Чернігівській і Сумській областях. Відповідно їм дісталася більшість батарей. Загалом необхідне обладнання отримали 29 провайдерів із кожної української області.

Очільник міністерства Михайло Федоров додав, що влада й далі веде переговори із західними партнерами щодо отримання більшої кількості обладнання, яке могло б дати змогу українцям залишатися зі зв’язком під час відключення електроенергії.

Контекст. У Держспецзв'язку раніше повідомляли, що в разі тривалого повного знеструмлення мобільний зв'язок, телебачення та радіо в Україні функціонуватимуть щонайменше три дні.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини