Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Ринок праці в Україні: топ найбажаніших особистісних рис і вмінь, які шукають роботодавці в працівниках

Які риси, вміння та навички потрібні для влаштування на роботу у воєнний час. Фото: Pixabay

Які риси, вміння та навички потрібні для влаштування на роботу у воєнний час. Фото: Pixabay

Питання пошуку роботи під час воєнного стану в Україні не втрачає своєї актуальності. Російсько-українська війна наклала свій відбиток на всі сфери життя українців, і вимоги до шукачів роботи не стали винятком. З початку повномасштабного вторгнення на 10% зросла кількість роботодавців, які вказують у вакансіях бажаний перелік особистісних якостей, умінь і навичок (так званих soft skills) — нині їхня частка становить 75%. Які саме soft skills роботодавці шукають у кандидатах зараз, дослідив кадровий портал grc.ua.

Топ-10 ключових soft skills від початку війни

  • Відповідальність. Роботодавцям важливо, щоб працівники ефективно працювали попри повітряні тривоги, місцеперебування та власні емоційні переживання. До вакансій цей пункт стали включати на 20% частіше, ніж до війни.
  • Уважність. Згадуваність цієї риси зросла у вакансіях із 31% до війни до 70% нині. Роботодавцям важливо, щоб працівники вміли виконувати свою роботу, не відвертаючи увагу на сторонні чинники або події.
  • Тактовність. У воєнний час в Україні згадуваність цієї якості почастішала втричі – до 62% проти довоєнного показника. Окрім дотримання загальноприйнятих правил поведінки, цей скіл передбачає вміння працівників згладжувати гострі кути та «гасити» потенційні конфлікти.
  • Навички командної роботи. Як і в довоєнний час ця навичка незмінно входить до топ найбажаніших з-поміж роботодавців. Якщо команда функціонує як єдиний організм, компанія успішно проводитиме свою діяльність попри умови роботи.
  • Комунікабельність. Наразі цю рису вказують у 40% вакансій.
  • Стресостійкість. Згадуваність цієї особистісної якості зросла з 18% до війни до 35% зараз. У воєнний час роботодавцям особливо важливо, щоб працівники могли бути врівноваженими й не піддавалися стресу та паніці за будь-яких умов.
  • Орієнтація на результат. Цей скіл не змінює своїх позицій у рейтингу попри війну. Компанії потребують людей, які ставлять цілі та впевнено йдуть до їхнього досягнення.
  • Аналітичні здібності, самоорганізація та багатозадачність. Ці риси є бажаними у чверті вакансій. Їхня наявність дає змогу шукачу роботи критично оцінювати події; пристосуватися до нових реалій; організовувати свою діяльність, щоб отримати результат і виконувати додаткові завдання поза межами своїх обов'язків.
На які soft skills працівники звертають увагу роботодавці з початком війни. Фото: grc.ua

На які soft skills працівники звертають увагу роботодавці з початком війни. Фото: grc.ua

Війна привнесла до переліку бажаних soft skills також і нові навички, з-поміж яких мобільність, гнучкість, оптимістичність, адаптивність і порядність

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Понад третина українців (39%) втратили роботу за період повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Коментарі

Всі новини