«Нафтогаз» збільшить свій борг ще на 500 мільйонів доларів

Фото: «Укрінформ»

Фото: «Укрінформ»

«Нафтогаз України» завершив серію зустрічей з інвесторами в США, присвячену новому випуску єврооблігацій. Про це написав глава компанії Андрій Коболєв в Facebook.

Як повідомив «Інтерфакс-Україна» з посиланням на одного з учасників ринку, розміщення облігацій на $500 млн очікується наступного тижня, можливий термін їх обігу – сім років. Road show стартувало 30 жовтня і проходило в Лондоні, Нью-Йорку та Бостоні. Організатором призначений банк Citi.

Контекст

  • У липні 2019 року «Нафтогаз» розмістив трирічні єврооблігації на $335 млн і п'ятирічні на 600 млн євро. Випуск євробондів аргументували тим, що кошти потрібні для накопичення підвищеного об'єму газу в сховищах. Таким чином «Нафтогаз» готувався до можливого припинення «Газпромом» транзиту з 1 січня 2020 року і намагався посилити свої позиції в переговорах з російською газовою монополією.
  • 31 жовтня Верховна Рада остаточно схвалила законопроєкт, необхідний для відділення від «Нафтогазу» діяльності з транспортування природного газу.
  • «Нафтогаз» прийняв рішення залучити голландську компанію Van Holland Gijzen Advocaten en Notarissen (HVG Law) до надання юридичної підтримки процесу відділення газотранспортної системи (анбандлинга) і заплатити їй 350 тисяч євро.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Дві причини, чому українці будуть масово виїжджати з країни — голова асоціації працевлаштування

Низькі заробітні плати в Україні і відновлення промислового виробництва в розвинених державах ЄС стануть причинами трудової міграції українців.

«Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів для прикордонної служби України

Суднобудівний завод компанії «Нібулон» побудує п'ять патрульних катерів за французьким контрактом для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Чисті резерви НБУ досягли $16,5 млрд

Розмір чистих золотовалютних резервів Національного банку України після виплати $1 млрд за бондами під гарантії США склали $16,5 млрд.