Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

«Нафтогаз» домовився про постачання для населення по 6,99 грн за кубометр газу

«Нафтогаз Трейдинг» уклав договори з 29 збутовими підприємствами про постачання газу побутовим споживачам із 13 регіонів за спеціальною ціною 6,99 грн за кубометр.

Водночас три компанії із цього списку вирішили працювати за підписаними раніше річними контрактами, беручи цінові ризики на себе, повідомляє департамент інтегрованих комунікацій НАК «Нафтогаз України».

«Нафтогаз» забезпечить постачання понад 100 млн кубометрів газу в лютому для того, щоб компанії продавали газ не вище за встановлену урядом граничну ціну 6,99 грн за кубометр. Загалом компанії постачатимуть цей газ 1,2 млн споживачів.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Укладені договори передбачають передачу EIC-кодів і адреси побутових споживачів для формування прогнозних обсягів постачання та забезпечення цільового використання газу.

«Абоненти збутових підприємств не стають нашими клієнтами. Саме тому ми й запитуємо знеособлені дані, щоб газ за фіксованою ціною потрапив до тих, кому він і призначався, — населення. Україні необхідно створити базу споживачів енергоресурсів, що дасть можливість надавати адресну допомогу найбільш незахищеним абонентам у період різких коливань цін», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв.

Раніше компанії-постачальники газу вже оприлюднили ціни на газ для споживачів на лютий.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини