Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Зеленський ініціював всеукраїнський аудит тарифів на газ і перевірку плати за евакуацію авто

Президент Володимир Зеленський доручив провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України і перевірку плати за евакуацію авто.

«З огляду на появу в публічному просторі різних спекулятивних заяв щодо формування тарифів на рівні міст і сіл країни, а також безпідставні спроби окремих представників місцевої влади обґрунтувати перед суспільством додаткове зростання тарифів понад рівень, який уже викликає значні питання з точки зору справедливості, глава держави доручає заступнику керівника офісу Президента України Кирилу Тимошенку, відповідальному за регіональну політику, провести повний аудит наявних тарифів у місті Києві та в усіх областях України», — йдеться в заяві.

Також пропонується зіставити ціноутворення в різних проміжках часу й отримати вичерпні роз'яснення від відповідних керівників на місцях за завищеними тарифами і тарифною політикою в цілому.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

«Насамперед це стосується саме тарифів на опалення, побутовий газ і користування пасажирським транспортом», — зазначено в повідомленні.

Особливу увагу слід приділити таким специфічним непрозорим «тарифним проэктам» окремих керівників міст, як стягнення коштів за евакуацію авто, за користування загальнодоступними частинами громадського простору тощо.

Відзначається, що «завданням всіх представників системи державної влади є робота в інтересах громадян».

В ОП нагадали, що якість управлінської роботи на місцях не може вимірюватися листуванням і спогадами в ЗМІ, а має конкретне вираження в платіжках. Кабінет міністрів зі свого боку запропонував усім категоріям громадян можливість для істотного зниження ціни на газ і опалення.

Нагадаємо, що в зв'язку з різким зростанням ціни на газ у зв'язку з прив'язкою до нідерландської біржі TTF Кабмін ухвалив рішення знизити тарифи для населення. Уряд затвердив максимальну ціну за газ на рівні 7 грн за кубометр. Також було встановлено і максимальну вартість розподілу газу — 1,8 грн за кубометр без ПДВ.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини