МВФ приготувався виділити Україні $5 млрд

Фото: facebook.com/imf

Фото: facebook.com/imf

Міжнародний валютний фонд приготувався виділити Україні кредит на $5 млрд.

Про попереднє досягнення нової угоди з Україною йдеться у пресрелізі на сайті МВФ від 21 травня 2020 року.

Нова програма stand by розрахована на 18 місяців.

МВФ, згідно з повідомленням, розраховує, що зазначені кошти влада України спрямує на забезпечення платіжного балансу та підтримку держбюджету.

Фонд вважає, що кошти допоможуть Україні впоратися з негативними наслідками, спричиненими пандемією коронавірусної інфекції COVID-19.

Водночас досягнуту вище угоду ще мають затвердити керівництво і виконавча рада МВФ. Очікується, що це відбудеться протягом найближчих тижнів.

Контекст. 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав банківський закон, який, за його словами, був останніми «дверима» на шляху до продовження співпраці України з МВФ.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Чи варто відкривати бізнес у житлових будинках

Комерційні приміщення у складі ЖК стають новою дохідною стратегією українців. Відкрити свою справу там, де є цільова аудиторія, що зростає, підготовлено всі комунікації та продумано технічні характеристики приміщень, стає практичним вибором все більшої частини українців. The Page розпитало забудовників, як вони готують приміщення під бізнес у ЖК, а також дізналося про умови інвестування в комерційні об'єкти та терміни їхньої окупності.

Переділ в Кабміні: Мінекоенерго розділять, а Мінагро повернуть

Міністерство енергетики та захисту довкілля буде розділено на два профільних міністерства. Крім того, існує вірогідність, що з Мінекономрозвитку буде виділено окремо установу, яка б займалася питаннями аграрної галузі.

У Києві та Харкові відкрили метро: що потрібно знати

На фоні послаблення карантинних заходів, які пов'язані з коронавірусною хваоробою COVID-19, Київський та Харківський метрополітени відновили роботу 25 травня. Рішення щодо відкриття метро у Дніпрі буде прийнято на засіданні Дніпропетровської облради 25 травня.