Мonobank запатентував доброго і злого кота

Мобільний банк Мonobank зареєстрував дві торгові марки із зображенням доброго і злого кота.

Обидва коти отримали охоронні документи у чотирьох класах: 9 — обладнання для обробки інформації, 35 — реклама, 36 — фінансові операцій, 42 – наукові і технологічні послуги, пише LIGA.net з посиланням на «Укрпатент».

pasted-image-0-1.png

«Кіт, який «живе в нашій програмі», — це дуже важливий фактор нашого зростання», — розповідав в інтерв'ю виданню співзасновник банку та нинішній міністр Кабміну Дмитро Дубілет.

Telegram Logo
pasted-image-0.png

На його думку, коти краще продають в інтернеті, ніж собаки. Якщо зайти на Google Trends, то, найімовірніше, коти там будуть займати перше місце. А папуги і до п'ятірки не потраплять.

Контекст

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Як можна зупинити «Північний потік-2» — найбільш ефективні дії України

Щоб ефективно протистояти завершенню будівництва газопроводу «Північний потік-2» Україні та її союзникам необхідно застосовувати Міжнародне морське право.

Україна відновила історичний рекорд щодо експорту зернових — Мінекономіки

За даними Держмитслужби 2019/2020 маркетинговий рік завершився новим історичним рекордом — на зовнішні ринки поставлено 57,2 млн тонн зернових, зернобобових та борошна.

«Социс» показав рейтинг Зеленського та партій

Якби вибори в Україні відбулися найближчим часом, то за президента Володимира Зеленського проголосували б 36,6% з тих, хто пішов би на вибори. За лідера партії «Європейська солідарність» Петра Порошенка — майже 21%.