Автоперевізники вийшли на мітинг у центрі Києва

Фото: The Page

Фото: The Page

У центрі Києва на мітинг зібралися власники автобусів міжміського та міжнародного сполучення. Учасники вимагають відкриття кордонів та відновлення руху транспорту між містами. Через карантинні заходи частина українських перевізників залишилася без роботи.

Акція мала початися о 10:00 — саме в той час, коли розпочиналося позачергове засідання Верховної Ради, проте учасники зібралися ще о 7:00. Через скупчення автобусів у центрі столиці утворився затор. Наразі перекрито всю Європейську площу до Майдану Незалежності. Крім того, велика кількість автобусів спричинила затори в бік правого берега.

Telegram Logo

Мешканці Києва вже другий день стикаються з проблемою пересування містом. Перший день пом'якшення карантину розпочався з масових заторів на вулицях Києва через відсутність громадського транспорту та різкого збільшення попиту на послуги таксі.

Контекст. Міністерство інфраструктури підготувало план відновлення регулярного пасажирського сполучення після карантину. Він складатиметься з трьох етапів.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Минулого тижня під час засідання Кабінету міністрів було прийнято рішення про продовження карантину до 22 травня, проте з 11 травня карантинний режим буде послаблено.

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини