Мінінфраструктури розробило план відновлення пасажирського сполучення

Фото: УНІАН

Фото: УНІАН

Міністерство інфраструктури підготувало план відновлення після карантину регулярного пасажирського сполучення. Він складатиметься з трьох етапів.

Про це агентству УНІАН повідомило джерело в Міністерстві інфраструктури.

Етапи відновлення пасажирського сполучення:

  • Перший етап. З 22 травня передбачається запуск міських автоперевезень та приміських перевезень. Винятком є маршрутні таксі. З 29 травня хочуть запустити внутрішньообласні перевезення, а також близько половини приміських поїздів і 42 пари поїздів далекого прямування категорії «Інтерсіті+» та «Нічний експрес». З цієї самої дати планують запустити і внутрішнє авіасполучення.
  • Другий етап. З 9 червня Мінінфраструктури хоче запустити міжобласні та міжнародні автоперевезення, а також маршрутні таксі. З 12 числа наступного місяця — всі приміські перевезення (рейси здійснюватимуться у світлий час доби). Також планується запуск всіх пасажирських поїздів за їхніми графіками.
  • Третій етап. Він почне діяти після того, як закінчиться карантин. Передбачається запуск міжнародних і сезонних поїздів. Крім того, планують відкрити міжнародне авіасполучення до тих країн, які відкриють аеропорти для міжнародних рейсів.

Джерело агентства уточнило, що Кабінет міністрів поки що не затвердив цей план, тому він може змінитися.

Telegram Logo

Пізніше цю інформацію підтвердив і міністр інфраструктури Владислав Криклій на зустрічі з міжнародними пасажирськими автоперевізниками. Міністр заявив, що відомство підготувало пропозиції для поетапного відновлення пасажирських перевезень.

«Зараз працюємо над тим, щоб через 10 днів пасажирський транспорт зміг поступово відновити роботу. Але у безпечному форматі – з обов'язковим дотриманням маскового режиму, дезінфекції, враховуючи обмеження щодо кількості пасажирів і посадкових місць».

Владислав Криклій

Владислав Криклій

міністр інфраструктури

Контекст. Минулого тижня під час засідання Кабінету міністрів було прийнято рішення про продовження карантину до 22 травня, проте з 11 травня буде послаблено карантинний режим.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що вихід з карантину складатиметься з п'яти етапів.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини