Facebook Pixel

Медведчук створив новий медіахолдинг зі ста засновниками

Віктор Медведчук. Фото: УНІАН

Віктор Медведчук. Фото: УНІАН

Медіахолдинг «Новини», що належить нардепу від фракції ОПЗЖ Віктору Медведчуку, який потрапив під санкції Ради національної безпеки про оборони, до складу якого входять заблоковані телеканали «112 Україна», ZIK і NewsOne, створив однойменне товариство з обмеженою відповідальністю.

Як написав у своєму Telegram-каналі міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко, воно має таку саму назву — «Медіахолдинг «Новини».

«Заборонена «Трійка Медведчука», що називала себе «Медіахолдинг «Новини», натягнула нову маску. Створила ТОВ із такою самою назвою. Напевно, щоб РНБО та СБУ їх довго не шукали. Зареєстровано воно було 18 лютого — буквально через два тижні після блокування цих антиукраїнських пропагандистських каналів в українському ефірі. Засновниками нового ТОВ є 100 осіб. Кожен із них «скинувся» на створення ТОВ по одній гривні. Отже, статутний капітал ТОВ «Медіахолдинг «Новини» — 100 грн».

Олександр Ткаченко

Олександр Ткаченко

Міністр культури та інформаційної політики

Ткаченко припустив, що Медведчук і нардеп Тарас Козак, який також потрапив під санкції РНБО, шукають юридичні способи, щоб знову запустити «трансляцію кремлівської пропаганди в наш інформаційний простір». Міністр додав, що увага з боку держави до їхньої діяльності буде такою самою.

Telegram Logo

Контекст. На початку лютого РНБО ухвалила рішення про застосування санкцій проти Козака й телеканалів Медведчука «112 Україна», NewsOne і ZIK строком на п'ять років. Глава держави ввів це рішення в дію. Пізніше РНБО також ввела санкції проти авіакомпаній — молдавської JET4U SRL і португальської JET4U LDA. Їм належать літаки, якими Медведчук і Козак літали до Росії.

Пізніше стало відомо про те, що керівництво медіахолдингу «Новини» планує створити новий телеканал замість ZIK, NewsOne і «112 Україна».

Коментарі

Всі новини