Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Медведчук, Марченко, «Спортмастер»: Зеленський ввів в дію рішення РНБО про санкції

Фото: «24 Канал»

Фото: «24 Канал»

Президент Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення РНБО про санкції проти ряду фізичних і юридичних осіб. Санкції введені на три роки.

Під санкції потрапили вісім фізичних осіб:

  • Вацьковській Костянтин Борисович, громадянин Росії;
  • Домченко Віталій Валерійович, громадянин РФ;
  • Лавренюк Наталія Миколаївна, громадянка України;
  • Лісогор Сергій Вікторович, громадянин РФ;
  • Марченко Оксана Михайлівна, громадянка України;
  • Маслюк Олександр Миколайович, громадянин РФ;
  • Медведчук Віктор Володимирович, громадянин України;
  • Попов Михайло Юрійович, громадянин Росії.

Санкції проти дружини Медведчука Оксани Марченко і цивільної дружини нардепа Тараса Козака Наталії Лавренюк ввели через те, що вони володіють Новошахтинським нафтопереробним заводом в Ростовській області, який фінансував бойовиків ОРДЛО.

Марченко вже записала відеозвернення, в якому російською та українською мовою повідомила, що піде в політику, щоб захищати Україну від «зеленого свавілля».

Також санкції введені відносно 19 юридичних осіб, зареєстрованих на території РФ, в ОАЕ, Сінгапурі та Британських Віргінських островах. Їм заборонені торгові операції і транзит ресурсів територіей України.

Серед інших під санкції потрапили мережа магазинів спортивних товарів «Спортмастер», фармацевтична компанія «Біотек», енергетичні підприємства, Севастопольський національний технічний університет.

Додатково. Посольство США відреагувало на рішення про санкції, заявивши, що підтримують зусилля України щодо захисту свого суверенітету і територіальної цілісності за допомогою санкцій, а також відзначили, що Віктор Медведчук знаходиться під американськими санкціями з 2014 року.

Росія розширила з 75 до 84 список українських компаній, проти яких введені санкції.

Президент Володимир Зеленський 2 лютого 2021 року ввів в дію рішення РНБО про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака і телеканалів Віктора Медведчука: «112 Україна», NewsOne, ZIK.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини