Facebook Pixel

Медведчук створює новий телеканал — ЗМІ

Віктор Медведчук. Фото: УНІАН

Віктор Медведчук. Фото: УНІАН

Керівництво медіахолдингу «Новини», який належить народному депутату і главі ОПЗЖ Віктору Медведчуку, нібито планує створити новий телеканал замість ZIK, NewsOne і «112 Україна», на які раніше Україна наклала санкції.

Про це повідомляє видання Vesti.ua з посиланням на документ, який воно має. Видання уточнює, що документ розсилають співробітникам заблокованих медіа. Однак жодного іншого підтвердження цієї інформації поки що немає, і справжність листа не підтверджено.

Водночас засновниками нового медіа в рівних частках нібито має стати «максимально широке коло журналістів», які раніше працювали на ZIK, NewsOne і «112 Україна». Це допоможе захистити новий проєкт від можливого закриття.

Telegram Logo

В опублікованому виданням листі президента медіахолдингу «Новини» Єгора Бенкендорфа йдеться, що новий проєкт створять наступного тижня. До 10 числа цього місяця журналістів просять надати документи й персональні дані.

Контекст. Раніше Рада національної безпеки та оборони (РНБО) ухвалила рішення про застосування санкцій проти нардепа Тараса Козака й телеканалів Медведчука: «112 Україна», NewsOne і ZIK терміном на п'ять років. Глава держави ввів це рішення в дію. Пізніше РНБО також ввела санкції проти авіакомпаній — молдавської JET4U SRL і португальської JET4U LDA. Їм належать літаки, якими Медведчук і Козак літали до Росії.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter Cmd + Enter Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини