Facebook Pixel

Напад на журналістів «Схем»: керівнику «Укрексімбанку» повідомили про нову підозру

Мецгеру повідомили про нову підозру. Фото: Укрінформ

Мецгеру повідомили про нову підозру. Фото: Укрінформ

Відстороненому голові правління «Укрексімбанку» Євгену Мецгеру повідомили про нову підозру у справі щодо перешкоджання роботі журналістів програми «Схеми». Про це сповіщається на сайті Київської міської прокуратури.

До звинувачення в перешкоджанні законній професійній діяльності журналістів (ч. 1, 3 ст. 171 КК України) додано звинувачення в незаконному утриманні людей (ч. 1, 3 ст. 171, ч. 2 ст. 146 КК України). Вирішується питання про обрання запобіжного заходу.

Контекст. У межах підготовки розслідування про Укрексімбанк команда «Схем» 4 жовтня зустрілася з головою банку Євгеном Мецгером для запису інтерв’ю. Під час розмови журналісти поставили запитання про багатомільйонний доларовий кредит, чим і розлютили керівника фінустанови.

Telegram Logo

Він наказав охороні відібрати в працівників програми всю техніку та видалити записи. Згодом увесь матеріал вдалося відновити.

Журналісти викликали правоохоронців і написали заяву. Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом перешкоджання роботі журналістів.

Пізніше Мецгер вирішив самоусунутися від виконання своїх обов’язків. Однак лише на період проведення розслідування. 8 жовтня йому вручили повідомлення про підозру за фактом перешкоджання професійній діяльності журналістів.

Коментарі

Всі новини