Facebook Pixel

«Зростання попиту». МАУ пояснила причину різкого подорожчання авіаквитків

Авіакомпанія МАУ заявила, що відмовилася від ручного режиму формування вартості квитків багато років тому. Так в компанії прокоментували інформацію про різке збільшення вартості її авіаквитків.

У МАУ кажуть, що сучасні авіакомпанії для розрахунку вартості авіаквитка використовують спеціальну систему "revenue management". Це, нібито, виключає можливість формування вартості в ручному режимі.

Підтвердження, що не тільки МАУ використовує це підхід, її керівник Євгеній Дихне розмістив в Facebook. Він також додав, що літаки з-за введених обмежень для пересування пасажирів, слідують зараз в аеропорти призначення порожніми. Фактично, пасажирам доводиться платити за форматом roundtrip — «туди і назад».

Система автоматично визначає вартість на тому чи іншому маршруті у відповідності з рядом показників, головні з яких: інтенсивність продажів і попит на період часу. «Збільшення запитів на покупку система розцінює як підвищення попиту з відповідним коригуванням вартості», – відзначають в МАУ.

Контекст. Напередодні в соцмережах з'явилися повідомлення, що напередодні закриття кордону України ціни на авіаквитки різко зросли. Наприклад, з Лондона в Києві економ-класом 14 березня можна було полетіти за 9700 грн, а ціна на 15 березня зросла до 24 200 грн.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉