МАУ опинилася у другій половині рейтингу безпеки авіакомпаній AirlineRatings

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Сайт Airlineratings.com регулярно в динамічному режимі складає рейтинг безпеки авіакомпаній. Оцінювання йде за п'ятьма критеріями, за кожен з яких присвоюється одна або кілька зірок. Максимальне число зірок — сім.

Якщо авіакомпанія має сертифікат IOSA (Operational Safety Audit Programme) Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), який підтверджується кожні два роки, то вона отримує одразу три зірки, за відсутність — жодної.

Ще по одній зірці присвоюється, якщо:

  • авіакомпанія має дозвіл на польоти в європейському повітряному просторі,;
  • в пригодах з літаками авіакомпанії за останні 10 років не гинули пасажири або члени екіпажу (в розрахунок не беруться теракти);
  • країна базування авіакомпанії має дозвіл на польоти в американському повітряному просторі;
  • країна базування відповідає восьми вимогам безпеки Міжнародної організації цивільної авіації (ICAO).

У поточному рейтингу близько 350 компаній, з них тільки одна українська — МАУ. Приблизно дві третини учасників мають по сім зірок, але МАУ — тільки шість. Вона позбавлена однієї зірки з-за того, що Україна задовольняє лише двома з восьми вимогам до безпеки ICAO.

bezymyannyy3.png

Додатково

  • Заборгованість МАУ за аеронавігаційне обслуговування, враховуючи штрафні санкції, плату за надані послуги та поточні платежі на початок листопада становила близько 1 млрд грн. Компанія склала графік погашення і вже почала виплати.
  • МАУ вирішила припинити свої польоти в Амман (Йорданія), Мінськ (Білорусь) і Ригу (Латвія) з 16 листопада 2019 року. Авіакомпанія також призупинить рейси Київ-Пекін (Китай) і скоротить частоту перельотів за маршрутом Київ-Бангкок (Таїланд). Зменшать кількість дублюючих нічних і денних рейсів за східним напрямками. МАУ робить це для оптимізації витрат і повернення в зону беззбитковості.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style

Україна стала лідером з поставок у Європу органічної продукції

Єврокомісія повідомила, що за підсумками 2019 року Україна посіла 1-е місце в Європі і 2-е у світі (з 123 країн) за обсягами експорту в ЄС органічної продукції, піднявшись на дві сходинки у порівнянні з попереднім роком.