Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Латвія планує відрядити військових до України на навчальну операцію

Латвія планує відрядити військових до України. Фото: LETA

Латвія планує відрядити військових до України. Фото: LETA

Міністерство оборони Латвії підготувало проєкт рішення для латвійського Сейму щодо відряджання військовослужбовців Національних збройних сил на навчальну операцію до України. Проєкт рішення Сейму ще має бути розглянутий урядом. Про це повідомляє Delfi.

Проєкт передбачає участь Національних збройних сил Латвії в канадській операції UNIFIER на території України. Планується, що війська буде відправлено на строк, встановлений у рішенні Канади про дію операції.

Після надання зброї та військового спорядження це ще один спосіб, у який Латвія може підтримати Україну. Однак у Міноборони поки що не повідомили, скільки військових планується відрядити в Україну, у якому регіоні буде розташовано їхню базу та скільки це коштуватиме держбюджету.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. Нагадаємо, що Канада виділить $340 млн на негайну підтримку України. Також уряд країни ухвалив рішення продовжити операцію UNIFIER ще на три роки (до кінця березня 2025 року) та збільшити кількість особового складу навчальної місії в Україні до 400 осіб.

Коментарі

Всі новини