Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Литва пообіцяла подарувати Україні військове спорядження на 677 тис. євро

Литва передасть Україні військове спорядження на 677 тис. євро

Литва передасть Україні військове спорядження на 677 тис. євро

Міністерство оборони Литви підготувало проєкт постанови уряду про безкоштовну передачу Україні 490 бронежилетів і такої ж кількості балістичних поясів. Про це повідомило радіо LRT.

Відзначається, що спорядження буде передано на прохання української сторони.

Вартість бронежилетів становить 617,8 тис. євро (1260 євро за жилет), балістичних поясів — 59,3 тис. євро (120 євро за пояс).

В кінці липня глава українського МЗС Дмитро Кулеба повідомив, що Україна поставить в Литву колючий дріт для зміцнення її кордону з Білоруссю. «Наш друг і союзник по Люблінському трикутнику завжди може розраховувати на нас», — написав міністр.

Відзначимо, раніше Литва неодноразово передала Україні боєприпаси і зброю. Першою з країн НАТО в 2014 році вона офіційно визнала, що поставила Києву елементи озброєння. Українська сторона повідомляла, що це було летальна зброя радянського виробництва.

У лютому 2019 року Україна отримала понад 1 млн патронів до автоматів радянського виробництва, які зняті з озброєння в Литві.

Комплект балістичного захисту

Комплект балістичного захисту

Додатково. Балістичні (розвантажувальні) пояси призначені як для захисту військовослужбовця, так і прикріплення до ніх іншого спорядження. Вони можуть бути самими різними з конструкції, характеристикам і використаним матеріалам.

Один з варіантів балістичного пояса

Один з варіантів балістичного пояса


Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Подякувати 🎉
Коментарі
Всі новини