Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Канада виділить $340 млн на підтримку України й розширення операції UNIFIER

Канада виділить $340 млн на підтримку України. Фото: Hermes Rivera / Unsplash

Канада виділить $340 млн на підтримку України. Фото: Hermes Rivera / Unsplash

Канада виділить $340 млн на негайну підтримку України. Також уряд країни ухвалив рішення продовжити операцію UNIFIER ще на три роки — до кінця березня 2025 року — та збільшити кількість особового складу навчальної місії в Україні до 400 осіб. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на сайт уряду Канади.

Quote«Канада непохитно підтримує суверенітет, територіальну цілісність і незалежність України. Канада занепокоєна і засуджує загрози Росії та військове нарощування в Україні та навколо неї. Канада залишається відданою дипломатичному рішенню та продовжує закликати Росію до деескалації та вступу в змістовний діалог», — ідеться в повідомленні.

Наголошується, що будь-яка подальша агресія з боку Росії матиме серйозні наслідки, і Канада продовжує співпрацювати із союзниками та партнерами над скоординованою відповіддю.

Це продовження та розширення військової присутності Канади на підтримку України гарантує, що військовослужбовці Збройних сил Канади й далі проводитимуть посилену військову підготовку та наставництво для сил безпеки України до кінця березня 2025 року. Канадські збройні сили також працюватимуть з Управлінням з безпеки зв'язку над заходами щодо підтримування розширеного співробітництва у сфері розвідки, кібербезпеки та кібероперацій.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Контекст. З 2015 року канадські війська провели понад 600 курсів, навчаючи майже 33 тис. українських військовослужбовців і представників сектору безпеки низці тактичних і передових військових навичок.

Коментарі

Всі новини