Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Нардеп Железняк припускає скасування переліку критичного імпорту: коли саме

Фото: pixabay.com

Фото: pixabay.com

Перелік критичного імпорту можуть скасувати найближчим часом

Депутат Верховної Ради Ярослав Железняк (фракція «Голос») припускає скасування переліку критичного імпорту в Україну наприкінці червня – на початку липня.

Про це Железняк повідомив у Telegram.

Quote«Хворобливе питання для багатьох бізнесів – критичний імпорт. Нагадаю: це список товарів і послуг, за якими держава дозволяє проводити транскордонні валютні платежі. Використовується для стримування відтоку валюти з України», — написав він.

За словами Железняка, є висока ймовірність того, що після скасування податкових пільг на імпорт (ухвалення законопроєкту № 7418) постанову про критичний імпорт (№ 153) теж буде скасовано.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!
Quote«Поки що невідомо, це буде рішення лише щодо імпорту товарів (і так 90% вже не під забороною) або також і послуг (40% не під забороною). Тож чекаємо, що «критичний імпорт» буде скасовано вже до кінця червня — початку липня», — підсумував Железняк.

Нагадаємо: 24 лютого Кабінет міністрів затвердив перелік товарів критичного імпорту, включивши до нього нафту та нафтопродукти, ліки для роздрібної торгівлі, медвироби, шини, кров людей і тварин, свійську птицю, кукурудзу, мінеральні добрива, м'ясо, насіння соняшника, чай і каву, пшеничне борошно, цукор, алкогольні та безалкогольні напої, а також бронежилети, військову та тактичну форму, безпілотні літальні апарати, кисень, бавовняні тканини, скляні банки та інші товари. Надалі уряд неодноразово вносив зміни до цього переліку, додаючи та виключаючи з нього різні позиції.

Коментарі

Всі новини