Українська інвестиційна компанія Concorde Capital та міжнародні криптовалютні фонди Magnus Capital із США та 7 O'Clock Capital із Китаю інвестували в український стартап Weld Money, який дозволяє розраховуватися криптовалютою як традиційною банківською картою.
Як йдеться у пресрелізі Concorde Capital, головна ідея проєкту полягає в тому, щоб власники криптовалюти могли розраховуватися карткою Weld Money за будь-яку покупку або послугу. Витрачена сума списуватиметься в еквіваленті з біржі.
Компанія планує, що карта почне працювати в Україні в жовтні 2021 року, а в країнах СНД та Європі до кінця року.

Як активувати карту:
- заповнити форму на сайті Weld Money й отримати віртуальну карту;
- під'єднати до неї через API за допомогою застосунку Weld Money будь-яку біржу, на якій знаходиться криптовалюта;
- додати карти в Apple/Google Pay.
За словами співзасновника проєкту Weld Money Олексія Бобока, компанія хоче зробити розрахунок криптовалютою при купівлі будь-якого товару або послуги простим і зручним. Водночас представник Magnus Capital Джонатан Путс заявив, що в рамках угоди розраховує отримати значну частину ринку платежів країн СНД, які наразі є одними з лідерів за кількістю власників криптовалюти, а також рівню її масового використання.
«Ми починаємо новий для нас напрямок з інвестиції в стартап Weld Money. Бачимо великі перспективи в цьому ринку. Зрозуміло, що, як і в більшості стартапів, є свої ризики, але заперечувати те, що крипта стала частиною нової реальності, просто не має сенсу», — заявив генеральний директор Concorde Capital Ігор Мазепа.
Magnus Capital — фонд цифрових активів, заснований в 2018 році, щоб забезпечити підтримку та зростання всієї галузі. 7 O'Clock Capital — венчурний фонд криптоактивів, орієнтований на DeFi, а саме прискорює його впровадження й сприяє розвитку екосистеми DeFi у світі. Concorde Capital — провідна українська інвестиційна компанія, заснована у 2004 році, яка надає міжнародні брокерські та інвестиційні послуги, а також займається прямими інвестиціями у такі сфери, як медицина, ринок будматеріалів, нерухомість, енергетика, видобуток корисних копалин і IT.
Контекст. Раніше Україна ввійшла до п'ятірки лідерів із використання криптовалют, і цей факт вказує на потребу в розвитку відповідного ринку та створенні дієвих механізмів їхнього обігу.
Головне від The Page
Дякуємо, що підписалися на The Page.
Буде гаряче!
Раз на тиждень ми будемо відправляти вам найцікавіші редакційні матеріали.
Я погоджуюсь з політикою конфіденційності
Матеріали, розміщені в рубриці «Новини компаній», є прес-релізами. Редакція не несе відповідальності за зміст розміщених в цій рубриці матеріалів.
Читайте також
Кримінальний тиск на бізнес в Україні: виклики для інвесторів та юридичний захист
Чому ринок медичного обладнання посилено досліджують правоохоронці і що з цим робити