Facebook Pixel

Mastercard запускає криптовалютні кредитні карти з кешбеком

Криптобіржа Gemini уклала угоду з Mastercard і WebBank з випуску влітку 2021 року платіжної картки з кредитним лімітом і опцією кешбек в криптовалюті для громадян всіх штатів США.

Як повідомляється, карта буде доступна до оплати скрізь, де приймають MasterCard.

Користувачі Gemini Card при оплаті доларами США будуть отримувати кешбек в біткоіні або одному з 30 інших цифрових активів, які підтримує криптобіржа:

  • до 3% — при оплаті рахунків в кафе і ресторанах;
  • 2% — при покупці продуктів харчування;
  • 1% — на всі інші витрати.
Telegram Logo

Кешбек нараховуватимуть одразу після кожної транзакції. Кредитний ліміт буде встановлений в залежності від доходу і рейтингу користувача.

У черзі на тест карти нових карт вже числяться 140 тис. клієнтів Gemini.

Контекст. Користувачі з Великобританії отримали доступ до дебетової Coinbase Card від кріптобіржі Coinbase в квітні 2019 року. У червні компанія випустила карту для резидентів Іспанії, Німеччини, Франції, Італії, Ірландії і Нідерландів. Запуск дебетової картки Visa для резидентів США анонсували в жовтні 2020 року.

У вересні 2020 року кріптобіржа Binance оголосила про запуск платіжної картки на території Європейської економічної зони.

Visa також підключила свою глобальну мережу до стейблкоіну USD Coin (USDC) від Circle.

Інтерес компанії має далекосяжні плани щодо криптовалюта, включаючи можливості купувати і витрачати віртуальні активи, пов'язані з ними API для фінансових установ, розрахунки через стейблкоіни і CBDC. Зокрема Visa веде переговори з центральними банками про розвиток цифрових валют центральних банків (CBDC). Станом на березень 2021 року Visa працювала з 35 компаніями індустрії цифрових валют.

Коментарі

Всі новини