Visa і MasterCard підвищать комісії для бізнесу: кому варто приготуватися

Фото: unsplash / @claybanks

Фото: unsplash / @claybanks

Платіжні системи Visa і Mastercard з квітня 2021 року планують підвищити комісії на деякі операції по кредитних картах. Про це пише газета The Wall Street Journal.

Видання відзначає, що компанії підвищать плату за деякі онлайн-транзакції, Mastercard зі свого боку збільшить міжбанківські комісії для більшості преміальних кредитних карт при здійсненні покупок у супермаркетах, Visa же підвищить комісії для ресторанів. Існує велика ймовірність того, що підвищення торкнуться підприємців, які отримують замовлення за кредитними картами онлайн.

QuoteWSJ зазначає, що перехід клієнтів на покупки в інтернеті під час пандемії — тенденція, яка підтримує бізнес на плаву в той час, як люди не хочуть ходити в магазини. «Але комісії за операції, які продавці платять при оплаті онлайн-покупок карткою найчастіше вище, ніж звичайні», — пише видання.

У матеріалі також йдеться, що самі компанії пояснюють зростання комісій тим, що вони допомагають покрити витрати на інновації та запобігання шахрайству. Втім, зростання повинно було початися ще минулого року, але Visa і Mastercard відклали його через пандемію. Варто також додати, що нині продавці платять платіжним системам близько 2% від вартості покупок їхніх клієнтів.

Telegram Logo

Водночас у Mastercard уточнили, що з обережністю розглядають умови введення змін комісій на ринку США. «І навіть якщо такі зміни будуть введені, вони не будуть поширюватися на український ринок», — відзначили в компанії, додавши, що головною метою платіжної системи є розвиток безготівкових оплат.

Контекст. Платіжна система Mastercard в 2021 році почне працювати з криптовалютою. Компанія розробить власні вимоги для криптовалют, із якими працюватиме.

Google News Logo Підписуйтесь на нас в Google News!

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини