Facebook Pixel

Visa запустить розрахунки в стейблкоїні USDC

Платіжний гігант Visa у співпраці з криптовалютним сервісом Crypto.com запустили пілотну програму на блокчейні Ethereum з інтеграції розрахунків у стейблкоїні USD Coin (USDC) від Centre.

Представники Visa зазначили, що рішення виключить необхідність конвертувати цифровий актив у фіат для виконання транзакції, передає Reuters.

Visa вже здійснила першу транзакцію: Crypto.com відправив USDC на Ethereum-адресу платіжного гіганта в криптобанку Anchorage.

На цих новинах курс біткоїна враз зріс на 6% — з $55 тис. до $58,5 тис.

Компанія також планує запустити можливість розрахунків в USDC у співпраці з Anchorage. Криптобанк орієнтує свою роботу на так званих інституціоналів — інвесторів, що працюють із великим капіталом. Ініціативу буде реалізовано після тестування та обговорення між партнерами.

Зазначимо, що Visa приєднала свою глобальну мережу до USDC у грудні 2020 року. Тоді було зроблено й анонс емісії карток із підтримкою платежів у стейблкоїні.

Раніше компанія ознайомила громадськість із подробицями своєї криптовалютної стратегії. Вона включає біткоїни, альткоїни й забезпечені фіатом токени та стейблкоїни.

Подякувати 🎉