Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Кредитори неплатоспроможних банків отримали 1,2 мільярда гривень

У жовтні загальна сума погашених вимог кредиторів неплатоспроможних банків склала 1,2 млрд грн. Кредитори другої черги отримали 0,9 млн грн, третьої — 670 млн, четвертої — 0,2 млн, сьомої — 477 млн і восьмої — 2,5 млн грн. Про це йдеться в повідомленні ФГВФО.

На позачергове задоволення вимог забезпечених кредиторів було направлено 163 млн грн, з них 155 млн — на погашення вимог НБУ. Виплати Нацбанку здійснили банки «Дельта», «Надра», «Родовід» і Єврогазбанк.

rozrakhunki-z-kreditoram-zhovten.png

Всього в січні-жовтні забезпеченим кредиторам погашено вимог на загальну суму 2,2 млрд (у т. ч. НБУ — 1,9 млрд).

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Загальна сума задоволених за весь час роботи ФГВФО вимог кредиторів складає 42 млрд грн, з яких 10,3 млрд виплачено забезпеченим кредиторам (у т. ч. 9,2 млрд — НБУ).

Для повернення виведених активів і отримання компенсації Фонд гарантування направляє відповідні заяви до правоохоронних органів. Станом на 1 листопада спрямовано 5692 заяв про вчинення кримінальних правопорушень на загальну суму збитків понад 375 млрд грн. За 3086 заявами розпочато досудове розслідування. У кримінальних справах винесено тільки 13 обвинувальних вироків.

Додатково

  • Фонд гарантування 20 грудня виставить на продаж пул активів юридичних осіб, які знаходяться на балансі неплатоспроможних «ВТБ банку» і «Дельта банку» в «ProZorro. Продажі». Торги пройдуть з голландської моделі (з пониженням ціни). Стартова ціна пулу — 500 млн грн.
  • Пул активів банків «Дельта», «Надра» і «Фінанси і кредит» ФГВФО 9 листопада продав за рекордні для фонду 850 млн грн. Аукціон був проведений з голландської моделі, мінімальна ціна була встановлена на рівні 680 млн грн.
Підписуйтесь на нас в Google News!

Коментарі

Всі новини