Фонд гарантування вкладів продав активи за рекордні для себе 850 мільйонів гривень

Фото: ТСН

Фото: ТСН

Пул активів банків «Дельта», «Надра» і «Фінанси і кредит» Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав за рекордні для фонду 850 млн грн.

Аукціон був проведений з голландської моделі, тобто з поступовим зниженням ціни. Мінімальна ціна була встановлена на рівні 680 млн грн.

У торгах брали участь дві компанії, переможцем стала "ФК "Инвестохиллс Веста". Організатором торгів була компанія "Фьост Файненшиал Нетворк Юкрейн" (FFN).

Основними активами, включеними в цей пул, були заборгованості за кредитами компаній «Яблуневий дар» та «Росава».

Всі активи, включені до пулу, до цього неодноразово виставлялися на торги, спочатку по частинах, а після того, як покупця не було знайдено — у складі дрібних пулів.

Стягнення заборгованості «Яблуневого дару» перед банком «Дельта» буде залежати від рішень судів за позовами, розгляд яких на цей час триває. До того ж компанія «Танк Транс», що входить до групи «Яблуневий дар», зараз знаходиться в процедурі ліквідації.

«Росава», боржник перед банком «Фінанси та кредит», також знаходиться в процедурі ліквідації.

Додатково

  • На майданчику DebtX 4 грудня відбудеться продаж ще одного пулу активів банків «Дельта», «Надра» і «Фінанси і кредит». Початкова ціна 351 млн грн. Всі активи раніше неодноразово виставлялися на торги, але не були продані. Прострочення по всіх кредитах становить у середньому близько трьох років. Багато активів взагалі не мають застав, або вони є проблемними.
  • Госпсуд Києва відмовив 2 жовтня Фонду гарантування в арешті майна ексвласника «Дельта банку» Миколи Лагуна.
  • ФГВФО на початку жовтня відсудив у Нацбанку 277 млн грн. Таким чином він відшкодував збитки, завдані в результаті ліквідації банку «Базис», яку пізніше скасували.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Україна стала лідером з поставок у Європу органічної продукції

Єврокомісія повідомила, що за підсумками 2019 року Україна посіла 1-е місце в Європі і 2-е у світі (з 123 країн) за обсягами експорту в ЄС органічної продукції, піднявшись на дві сходинки у порівнянні з попереднім роком.

Україна експортувала рекордні 54,8 млн т зерна з початку маркетингового сезону 2019/20 років

Обсяг експорту зерна в поточному маркетинговому сезоні, який закінчується в червні, досяг станом на 5 червня рекордної величини в 54,8 млн т. Про це повідомило агентство Refinitiv Agriculture з посиланням на дані Мінекономіки.

«АвтоКрАЗ» попередив про можливість припинення діяльності

На підприємстві «АвтоКрАЗ» планується скорочення працівників. Про це сказав фінансовий директор Дмитро Новицький під час засідання міської комісії з питань погашення заборгованостей по зарплатам, повідомило видання «Телеграф».