Суд став на сторону Миколи Лагуна у справі щодо арешту його майна

Автор

Фонду гарантування відмовили в арешті майна ексвласника «Дельта Банку» Миколи Лагуна. Відповідне рішення ухвалив 2 жовтня Госпсуд Києва, пише Finbalance. «Дельта Банк» фігурує у справі як третя особа.

Відмову в задоволені заяви Фонду гарантування суд пояснив недостатньою кількістю обґрунтувань та доказів.

Справа стосується стягнення 691,3 млн грн з ексвласника банку за «заподіяну банку шкоду рішеннями про збільшення статутного капіталу банку за рахунок фіктивних вимог та виведенням коштів унаслідок операції з довгострокового погашення боргу перед компанією контролером відповідача», пояснив Фонд у відповідній заяві.

Telegram Logo

У зв’язку з цим Фонд гарантування просив суд накласти арешт на транспортні засоби Лагуна (Porsche, Land Pover Pange Pover, Bentley continental), на корпоративні права двох компаній на нерухоме майно.

Контекст

У липні Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Фонду гарантування та залишив без змін рішення судів нижчих інстанцій про стягнення 532,9 млн грн з колишніх акціонерів і топменеджерів Кредитпромбанку, зокрема з Миколи Лагуна.

16 вересня Госпсуд Києва задовольнив заяву колишніх топменеджерів збанкрутілого «Дельта Банку» та залишив без розгляду позов Фонду гарантування до них про відшкодування майже 19,9 млрд грн.

Через три дні після цього Шостий апеляційний адмінсуд суд відмовився задовольнити апеляційні скарги Нацбанку та визнав незаконним віднесення «Астра Банку», який входив до складу групи «Дельта Банку», до категорії неплатоспроможних.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Рада прийняла закон для виведення з тіні ринку металобрухту

Депутати прийняли в цілому законопроєкт №2426, який спрямовано на детінізацію ринку металургійної сировини та операцій з металобрухтом. Його розробляла робоча група у складі представників заготівельників брухту, металургів і Мінекономіки.

Група Radisson відкриє новий готель в Україні. З видом на «Батьківщину-матір»

Міжнародний оператор готельного бізнесу Radisson Hotel Group (головний офіс у Брюсселі, Бельгія) планує відкрити перший готель під брендом Radisson у Києві – Radisson Pechersk Park Kiev, повідомив «Інтерфакс-Україна».

ЄС скоротить список «зелених» країн і не додасть до нього Україну

Європейський Союз до кінця цього тижня перегляне список країн поза союзом – «зелений» список. Йдеться про країни, які вважаються безпечними щодо коронавірусу та громадянам яких дозволено в'їзд на територію ЄС.