Суд став на сторону Миколи Лагуна у справі щодо арешту його майна

Автор

Фонду гарантування відмовили в арешті майна ексвласника «Дельта Банку» Миколи Лагуна. Відповідне рішення ухвалив 2 жовтня Госпсуд Києва, пише Finbalance. «Дельта Банк» фігурує у справі як третя особа.

Відмову в задоволені заяви Фонду гарантування суд пояснив недостатньою кількістю обґрунтувань та доказів.

Справа стосується стягнення 691,3 млн грн з ексвласника банку за «заподіяну банку шкоду рішеннями про збільшення статутного капіталу банку за рахунок фіктивних вимог та виведенням коштів унаслідок операції з довгострокового погашення боргу перед компанією контролером відповідача», пояснив Фонд у відповідній заяві.

У зв’язку з цим Фонд гарантування просив суд накласти арешт на транспортні засоби Лагуна (Porsche, Land Pover Pange Pover, Bentley continental), на корпоративні права двох компаній на нерухоме майно.

Контекст

У липні Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Фонду гарантування та залишив без змін рішення судів нижчих інстанцій про стягнення 532,9 млн грн з колишніх акціонерів і топменеджерів Кредитпромбанку, зокрема з Миколи Лагуна.

16 вересня Госпсуд Києва задовольнив заяву колишніх топменеджерів збанкрутілого «Дельта Банку» та залишив без розгляду позов Фонду гарантування до них про відшкодування майже 19,9 млрд грн.

Через три дні після цього Шостий апеляційний адмінсуд суд відмовився задовольнити апеляційні скарги Нацбанку та визнав незаконним віднесення «Астра Банку», який входив до складу групи «Дельта Банку», до категорії неплатоспроможних.

Warning icon Помилка в тексті? Виділіть її мишкою і натисніть: Ctrl + Enter

Коментарі

Всі новини

Шмигаль повідомив про 5 тис. нових ФОП, а у соцмережі йому пояснили, що це означає

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що кількість реєстрацій нових ФОП фактично повернулося до докризового періоду.

Засновник Rozetka розповів, що українці взялися купувати після туалетного паперу

В інтернет-магазині Rozetka за останній місяць в кілька разів зросли продажі робочих столів, крісел на коліщатках і ноутбуків. На думку засновника компанії Владислава Чечоткіна, це означає, що українці навчилися працювати вдома і планують і далі так працювати.

Топ-10 кращих університетів України. Куди вступати у 2020-му

Цього року останній шкільний дзвоник був незвичайним — в режимі онлайн, без лінійки, білих бантів і квітів. На щастя, пандемія не скасувала здачу ЗНО і вступ до закладів вищої освіти. Поки випускники активно готуються до іспитів, The Page проаналізувало останні рейтинги кращих закладів і склало свій список. Перші місця ми віддали університетам, які потрапили в світовий рейтинг QS World University Rankings-2020, далі йшли по торішньому списку центру міжнародних проектів «Євроосвіта» (він оновлюється наприкінці червня). Отже, наш Топ-10 кращих університетів України 2020.

style