Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Суд став на сторону Миколи Лагуна у справі щодо арешту його майна

Фонду гарантування відмовили в арешті майна ексвласника «Дельта Банку» Миколи Лагуна. Відповідне рішення ухвалив 2 жовтня Госпсуд Києва, пише Finbalance. «Дельта Банк» фігурує у справі як третя особа.

Відмову в задоволені заяви Фонду гарантування суд пояснив недостатньою кількістю обґрунтувань та доказів.

Справа стосується стягнення 691,3 млн грн з ексвласника банку за «заподіяну банку шкоду рішеннями про збільшення статутного капіталу банку за рахунок фіктивних вимог та виведенням коштів унаслідок операції з довгострокового погашення боргу перед компанією контролером відповідача», пояснив Фонд у відповідній заяві.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

У зв’язку з цим Фонд гарантування просив суд накласти арешт на транспортні засоби Лагуна (Porsche, Land Pover Pange Pover, Bentley continental), на корпоративні права двох компаній на нерухоме майно.

Контекст

У липні Верховний Суд відмовився задовольнити касаційну скаргу Фонду гарантування та залишив без змін рішення судів нижчих інстанцій про стягнення 532,9 млн грн з колишніх акціонерів і топменеджерів Кредитпромбанку, зокрема з Миколи Лагуна.

Підписуйтесь на нас в Google News!

16 вересня Госпсуд Києва задовольнив заяву колишніх топменеджерів збанкрутілого «Дельта Банку» та залишив без розгляду позов Фонду гарантування до них про відшкодування майже 19,9 млрд грн.

Через три дні після цього Шостий апеляційний адмінсуд суд відмовився задовольнити апеляційні скарги Нацбанку та визнав незаконним віднесення «Астра Банку», який входив до складу групи «Дельта Банку», до категорії неплатоспроможних.

Коментарі

Всі новини