Facebook Pixel
Русский военный корабль, иди нах*й.
Пожертвувати на армію
×

Гайдай підтвердив деокупацію Макіївки. Загалом на Луганщині звільнено 12 населених пунктів

Контрнаступ ЗСУ на Луганщині: ситуація на ранок 14 листопада. Фото: Генштаб ЗСУ

Контрнаступ ЗСУ на Луганщині: ситуація на ранок 14 листопада. Фото: Генштаб ЗСУ

Станом на ранок понеділка, 14 листопада, Сили оборони України вибили російських окупантів уже з 12 населених пунктів області. Як поінформував очільник місцевої ОВА Сергій Гайдай, останнім до переліку деокупованих увійшло село Макіївка Красноріченської громади.

Він укотре наголосив, що контрнаступ українського війська на Луганщині є не настільки стрімким, як на інших напрямках. Це пояснюється тим, що область упродовж досить тривалого часу практично повністю перебувала під російським контролем.

Quote«Просування йде повільно, кожен метр Луганщини дається дуже важко. Усе-таки в росіян був час підготуватися й звезти туди велику кількість мобілізованих. Так, вони непрофесійні, так, вони погано озброєні, погано підготовлені та екіпіровані, утім, це однаково велика кількість людей, які стріляють у наш бік, у бік наших захисників. Зрозуміло, що це небезпечна маса народу, яку підтримують великою кількістю артилерійських обстрілів», — наголсив губернатор.

Гайдай додав, що постійних ворожих атак і обстрілів зазнає українська Білогорівка. Від села, за його словами, нічого не залишилося — тільки «територія». Він наголосив, що не було жодного дня, аби росіяни не намагалися прорвати лінію оборони в цьому населеному пункті.

Приєднуйтесь до нас в соцмережах!

Очільник Луганської ОВА також розповів, що нині найбільше дістається місту Бахмуту Донецької області. Він зауважив, що в росіян є «якийсь пунктик» щодо цього міста.

Контекст. Нагадаємо: 12 листопада Гайдай інформував про 11 звільнених населених пунктів у Луганській області. 13 листопада стало відомо про деокупацію українськими захисниками села Макіївка, що в Красноріченській селищній громаді Сватівського району.

Подякувати 🎉

Коментарі

Всі новини